Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: liowonka, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Thermo hatású  zselé, ami az erős chili paprika erejével feszesít és faragja a centiket.

A Chillishape® gélben az erős chili paprikából származó kapszaicin összetevő található, amely fogyókúrázóknak segít a helyi zsírégetésben a felesleges centik faragásával, és a narancsbőrös bőrelváltozás elleni küzdelemben. A chilipaprika kivonat a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, a méreg- és salakanyagok elszállításában vesz részt a nyirokkeringés és a vérkeringés fokozása által. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Ugyanakkor fájdalomcsillapításra, pl. hátfájásra és izomlazításra is tökéletes hatóanyag.

• Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagok felhasználásával készült
  • Illatanyagmentes és nem tartalmaz mesterséges színezéket vagy tartósítószert
  • Állatokon nem tesztelt, és nem tartalmaz állati összetevőket
  • Könnyen felszívódik, nem tapad, nem ragad

petruszanna

2018. július 11.

Zseniális. Edzéshez is fel szoktam kenni, meg simán otthon estére, fóliával. Kb a második használat után látható és érezhető a hatása. Egyetlen probléma van vele, hogy szint mindig készlethiányos, és ritkán lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.