Egyéb

Ár:   4080 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   15ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, márka boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luckuska, Módosítva: 2016. május 4.

Kiszerelés:   15ml
Lelőhely:   online, márka boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyedi  összetételének köszönhetően semmilyen más termék sem hasonlítható hozzá, mivel helyettesíti az alapréteget. Erősen tapad a természetes körmökhöz, tökéletes takarást biztosít már az első rétegnél. A lakkzselé tartóssága 3-4 hét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luckuska

2016. május 4.

Nagyon szeretem ezt a gél lakkot, már 5 üvegcsém van belőle, igaz az első 3 darabot ajándékba kaptam. Több márkát is próbáltam már a nagyon gagyitól a nagyon nevesig, de ő az aki a kedvencem lett. Az állaga kissé sűrű, pont annyira, amennyire egy gél lakktól elvárható. Könnyű kezelni, nem folyik szét, szépen terül, és két rétegben tökéletesen fed, mind emelett gyorsan köt. Két hétig stabilan fent marad az én igénybe vett körmeimen. Tovább is tartana, de a lenövés miatt leszedem. Az oldása kicsit nehézkesebb, 20 perc áztatás szükséges, és néha így is kaparósabban jön le, de én hagyom a körmeimet pihenni két lakkozás között legalább egy éjszakát, s addig is olajjal ápolom a körmeimet, így erősek maradnak.

Igaz kicsi a színválaszték, de ár-érték arányban megéri, főként, hogy az alapszíneket azért be lehet szerezni. Én fedőfényt szoktam rá tenni, mert úgy fényesebb marad a lakkozás felülete.

Megjegyzés: ebben a hónapban (május) 1+1 akcióban lehet őket megvásásrolni, 3540 forintért kapunk két darab lakkot. Szuper ajánlat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.