Egyéb

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anita763, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   11 000 Ft

Illatösszetevők: fekete ribizli, ylang, rózsa, jázmin, vanília, szantálfa, cédrusfa

Christine Darvin Charming EDT 100 ml ELKELT!
Ár: 3000 + posta, vagy csere , Eladó: anita763
Állapot: 100 ml- ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta, személyes átvétel
Masnuci

2019. szeptember 29.

Anitának hála már egy ideje nálam csücsül ez a finomság, de ma volt az első nap amikor nem csak illatolgattam, hanem viseltem is.
A kezdeti poros, kissé kesernyés icipicit füstös nyitás után egy nagyon kellemes, púderillattá alakul. Nem a rózsás púderességre gondolok, hanem a Villoresi féle Teint De Neige száraz-poros púderessége bontakozik ki rajtam. Igazán jól eltalált és sajnos kevéssé ismert illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

anita763

2019. március 4.

Rajtam kezdetben virágos, majd finom púderes lecsengése van, edt-hez képest nagyon tartós parfüm. Imádom, de fel kell tennem eladásra, nert a pasimnak rossz a szaglóérzéke. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.