Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   2,5 dl   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 780 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2018. augusztus 23.

Kiszerelés:   2,5 dl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 780 Ft

A rózsavíz hatékonyan tisztítja, tonizálja, hidratálja és frissíti a bőrt. Segíti a krémek felszívódását. Ez a termék összetevői miatt nem csak arcápolásra, fürdővízben oldva használható, hanem fogyasztásra is alkalmas,így süteményekbe keverhető, vagy italként is fogyasztható.

Ár: 780 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vgeorgina

2020. december 9.

Ez a kedvenc rózsavizem, nincs benne "extra" összetevő 1-2 társával ellentétben hála ég. Tonik helyett használom, nagyon jól hidratál, és segített a pattanásaim elmulasztásában is. Nagyon jól felfrissít reggel vagy egy meleg napon nyáron. Ha maradt még a dupla lemosás után bármilyen szennyeződés az ember arcán segít eltávolítani. Must have szerintem mindenki rutinjába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

VictoriaBaker

2020. november 7.

Ennél jobb arctisztitó, toner alap nekem nem is kell. Keleti-fűszeres boltokban illetve delikáteszekben kapható 6-700 forintért. Nagyon imádja a böröm, élettel teli lesz tőle és persze friss illatú. Tisztitja és összehúzza a pórusokat is, nyugtat, nem irritál.. Én is átöntöttem spriccelős flakonba. Néha keverek még hozzá ezt azt hobbiból, de önmagában is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

szzh01

2020. január 16.

Mivel a Bela Med tonik már rég megszűnt, s a folytatásaként vásárolt Dr Konopkas tonikot sem találtam tökéletesnek, kivettem akkoriban még egy másik (Dabur márkájú) rózsavizet a konyhaszekrényemből tonizálásra. Mikor az elfogyott, ezt vettem meg utánpótlásnak, mert ennek az INCI-je tökéletes volt.
Áttöltöttem a spriccelőfejes üvegbe, s azóta gazdagon fújom magamra reggel és este, tonik helyett. Maximálisan elégedett vagyok vele, azóta már 3x újravettem, finom az illata, enyhe, nem irritál, kellemesen hidratál.

Dermarollerezés után sem csípi az egyébként lángvörösre rollerezett arcomat, ami igen nagy szó, mert ilyenkor szinte minden csíp.
Férjem is ezt használja borotválkozás után, after shave helyett, szereti.
Ha egy kis arcfelfrissítésre vágyom, napközben is fújok belőle az arcomra.

Ha olyan kedvem van, pár cseppet az ivóvizembe is keverek; jeges vízzel a legfinomabb, ami különösen nyáron esik jól.

Kitűnő ár-érték arányú termék, 700 Ft körül van a 250 ml, verhetetlen ár, mindez puritánul szép összetevőkkel - szerintem nálam örök társ marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 16.

Férjem is ezt használja borotválkozás után, after shave helyett, szereti.
Ha egy kis arcfelfrissítésre vágyom, napközben is fújok belőle az arcomra.

Soraya

2020. január 16.

Remek termék, közel-keleti fűszeres üzletekben nagyon kedvező áron megvásárolható. Sokféle módon felhasználható, arctonik vagy arcpermet helyett is kiváló. Gyulladáscsökkentő, frissítő hatása van, a napi arcápoláshoz minden nap használom. Mivel élelmiszerként van forgalomban, mindenféle kozmetikai segédanyagok nélkül, ezért ez a fajta rózsavíz a konyhában is felhasználható sütéshez, főzéshez, frissítő italokhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Szandra007

2019. december 22.

A virágvizek közül ez a kedvencem!! Egy spriccelős üvegcsében tárolom és mindenhova viszem magammal, hogy bármikor használhassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

asdf27

2019. december 17.

Ahol élek, ott nagyon kemény a víz, úgyhogy kerestem valamit csapvíz helyett, amit az ápoló olajok (csipkebogyóolaj/sheavaj) alá lehet permetezni. Ez nagyon jó, kellemesen megnyugtatja a bőrt, finom illata van és szépen beszívódik az olajokkal együtt.

update: puhább eredményt értem el, ha egyszerűen a nedves kiáztatott (nem forrázott) csipkebogyó filterrel megtöröltem az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

anetta.filip

2019. október 31.

Nagyon csípem ezt a cuccot, bioboltban vettem. Az enyém sötétkékes csomagolású, hűtőben tartom felbontás után, s egy keveset pumpás flakonba töltök, amivel spriccelem az arcom. Rózsás, rugalmas, selymes és hidratàlt lesz a bőröm tőle. Csillagos ötös.
Csak két összetevő, amit meg is lehetne enni, de azt még egyelőre nem próbáltam.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

vikofrivia

2019. október 7.

Nyáron Bulgáriában vettem rózsavizet arcpermetként, azóta nem tudok lemondani róla, így beszereztem ezt itthon. Egyszerűen imádom random befújni vele az arcom napközben, mikor úgy érzem igényel egy kis nedvességet vagy frissességet, sminkelés előtt és után, a por állagú dolgokat úgy összemossa az alapozóval, hogy sírni tudnék örömömben. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Audry1

2019. szeptember 10.

Tonizálásra, illetve arctisztításra is használom. Nagyon szépen lehozza a maradék sminket és szennyeződéseket az arcról. Utána teljesen tisztának érzem magam, egyáltalán nem kell lemosni. Az illata is nagyon finom, még a használat után is egy ideig érzem az arcomon. Biztosan újra fogom venni, hiszen bőven tud annyit, mint a nála drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Dudoka77

2019. május 27.

Elégedett vagyok vele. Pumpás flakonba töltöm, onnan spriccelem az arcomra a sminkelési ceremónia lezáró fázisaként. Napközben is rendkívül kellemes, frissítő érzet egy-két pumpálásnyi illatos rózsapermet a nagy melegben. Csodát nem várok, de a közérzetemet kétségkívül javítja, üde tisztaságérzet leng körül, amikor használom. Az üvegen két összetevő: víz és rózsakivonat található. Az enyém egy kicsit megújult üveg a képen láthatóhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.