Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   2,5 dl   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 780 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2018. augusztus 23.

Kiszerelés:   2,5 dl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 780 Ft

A rózsavíz hatékonyan tisztítja, tonizálja, hidratálja és frissíti a bőrt. Segíti a krémek felszívódását. Ez a termék összetevői miatt nem csak arcápolásra, fürdővízben oldva használható, hanem fogyasztásra is alkalmas,így süteményekbe keverhető, vagy italként is fogyasztható.

Ár: 780 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Audry1

2019. szeptember 10.

Tonizálásra, illetve arctisztításra is használom. Nagyon szépen lehozza a maradék sminket és szennyeződéseket az arcról. Utána teljesen tisztának érzem magam, egyáltalán nem kell lemosni. Az illata is nagyon finom, még a használat után is egy ideig érzem az arcomon. Biztosan újra fogom venni, hiszen bőven tud annyit, mint a nála drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Dudoka77

2019. május 27.

Elégedett vagyok vele. Pumpás flakonba töltöm, onnan spriccelem az arcomra a sminkelési ceremónia lezáró fázisaként. Napközben is rendkívül kellemes, frissítő érzet egy-két pumpálásnyi illatos rózsapermet a nagy melegben. Csodát nem várok, de a közérzetemet kétségkívül javítja, üde tisztaságérzet leng körül, amikor használom. Az üvegen két összetevő: víz és rózsakivonat található. Az enyém egy kicsit megújult üveg a képen láthatóhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

BLili

2018. szeptember 28.

Boldogan locsoltam az arcomra, amikor megakadt a szemem a magyar összetevőlistán, és rózsa aroma van benne!!! Plusz citromsav!! Hihhetetlen. De nem is tudom, mire gondoltam, amikor 500 Ft-ért lehet kapni 500 ml rózsavizet.... Le kéne szedni innen, hogy eszébe se jusson senkinek megvenni ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

tomkogy

2018. július 17.

Nagyon szeretem! Hidratál, tonizál, frissít, amikor a spriccelős flakonból az arcomra permetezem. Rendszeresen készítek magamnak egy c vitaminos, aloe verás "szérumot", amit most sprirulinával egészítettem ki. Az utóbbi két alkalommal babaásványvíz helyett rózsavíz adta az alapját. Feszesít, finomítja a pórusokat, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Tonizálásra használom, arra ideális természetes alternatíva. Felfrissíti, nyugtatja és hidratálja a bőröm, arckrém nélkül is. Nem fokozza a T-vonalon a zsírosodást, mint oly sok tonik. Nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Clementine

2018. június 3.

Én is spriccolós flakonban használom. Reggel befújkálom vele az arcom aztán viszem magammal munkába és ha eszembe jut és melegem van spriccolgatok belőle. Elég gyorsan fogy ilyen használat mellett de úgy vettem észre, hogy szebbé teszi a bőrömet. Barátomnak is fújtam a pattis, mitesszeres hátára és egy használat után láthatóan szebb lett. Ha elfogy tuti rendelek még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

viragnyelven

2018. május 19.

Szerelmem ez a cucc. Fürdés után egész testemet besprickolom vele, és átváltozom kisrózsává. Nap közben is hasznalom narancsvirágvizzel és egy csepp jazminillóval keverve permetnek (parfümöt nem használok soha, ez az illatom). Ártani nem art a boromnek, csodát sem tesz, de nem is várom, elsősorban az illata miatt hasznalom. Mindigkellős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

mekhrba

2018. április 25.

Áttöltöttem spriccelős flakonba, abban használom, reggel és este is átpermetezem vele az arcomat a krémek előtt. Szerintem gyorsabban szívódnak be utána a termékek. Én szeretem, csodát nem kell tőle várni, de tonizálásra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

koirankeksii

2018. március 7.

Szinte sejtettem, hogy csak nekem nem fog ez beválni. Azt hiszem nekem ez a fajta van meg, bár a borítója picit kékebb, de biztos vagyok benne, hogy a boltban alaposan elolvastam az összetevőjét tehát csak rózsavíz van benne. Milyen érdekes... ódákat zengtek áldásos hatásáról irritált és vízhiányos bőrre. Már az illata egészen különösen erős számomra, kicsit olyasmiféle hazugság szagú ....mivel én is készítettem házilag már rózsavizet és áztatott növény szaga volt a végeredménynek, nem ez a baromi erős vattacukor parfüm szag (anyukám rosszul van tőle). Nekem teljesen irritálta az arcomat és húzódott tőle, úgy hogy én szerintem ez valami átverés lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

detti23

2018. március 2.

Arclemosás után szoktam áttörölni vele az arcom, reggel és este. Ha nem sminkelek és eszembe jut, akkor napközben is. Sokkal szebbnek látom a bőrömet, mióta ezt használom. Jobb a bőröm állaga, egyenletesebb a felszíne, kevésbé piroskás, sokkal puhább. Az illata pedig egyszerre megnyugtat és feltölt, nagyon kellemes. Annyira rákaptam, hogy ha elfelejtem egy nap használni, akkor érzem, hogy valami hiányzik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.