Egyéb

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Clementine95, Módosítva: 2016. január 18.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kisüzemi, New York-ban készült, kézzel kevert körömlakkok.

1500 ft Powder Perfect: Utopia
Ár: 1500 , Eladó: ildi74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Cirque Körömlakk/ Padparascha
Ár: 1500 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: 80%-ban tele, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

Angel13

2017. szeptember 11.

Gyönyörű, egy rétegben is fed. Tartós, különleges színek! Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Gyönyörű, egy rétegben is fed. Tartós, különleges színek! Megéri!

silver

2016. november 2.

Memento Mori - tömören "A" Fekete Lakk. 1 réteges csoda. I-má-dom. Ajánlom mindenkinek. Egyelőre csak ez az egy lakkom van a márkától, de biztos, hogy nem ez lesz az utolsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Clementine95

2016. április 20.

Nagyon jó lakk, tartós, gyönyörű színek (főleg ha valaki holosexual :D), mint az eddig próbált összes indie lakkom amúgy. A különbség, hogy sok Cirque lakkból 1 réteg is elég, nem 2-3 mint pl az ILNP pár lakkja esetén. Sajnos csak a nailland-nél lehet kapni itthon, és megfogadtam, hogy ott nem veszek több lakkot, mert a pultos lánykák visszafogott utálattal néznek bármely vásárlóra, és nem túl segítőkészek, ha valakinek kérdése vagy problémája van. :( Nem értem miért nem egy lakkőrültet tesznek a pultba, én biztosan ámulnék és mindenkinek nyálcsorgatva mutogatnám a lakkokat még kérés nélkül is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.