CL

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanka09, Módosítva: 2018. január 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A CL Med izzadásgátló stift speciálisan érzékeny bőrre lett kifejlesztve, aktívan védő és gyengéden ápoló hatóanyagok kombinációjából. Hipoallergén, hölgyek és urak egyaránt használhatják. Mellőzi az allergizáló anyagokat, szilikonokat, paraffinokat és más ásványi olajokat. Nem tartalmaz alumíniumot, tartósítószereket. Állati kísérletek nélkül készült, vegánok is használhatják. Nem hagy foltot, bőrgyógyászatilag is tesztelt.

dudikopf0524

2019. február 9.

Nagyon gyengéd a bőrömhöz, nem irritál. Izzadásgátlásban nálam jól teljesít, nem véd meg 100%-ig, de nem is arra lett kifejlesztve hogy intenzív mozgás mellett bizonyítson. Nyugis, nem rohanós hétköznapokon tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Agnyecko

2018. május 4.

Ahhoz képest, hogy alumíniummentes, tök jó, de aki izzadós, azon nem segít ez sem. Utoljára akkor használtam, amikor vendégségben ülve éreztem meg a vadiúj pólómban a szagomat. Persze reggel kentem be magam aznap, később nem, lehet, hogy ez volt a baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Pumi

2018. március 12.

német minöség, imádom, imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

német minöség, imádom, imádom!!!!

Eple

2018. január 28.

Eddig egy másik dezodort használtam de sajnos váltanom kellett és erre esett a választásom :) Nem fogja meg a ruhákat, az illata is tetszik, könnyen szárad, alumínium mentes(ami nekem fontos szempont). Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Preesty

2018. január 4.

Nagyon sok alumínium mentes dezodort kipróbáltam, de ez végre tökéletesen működik. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

burdokk

2018. január 4.

Amit el lehet várni egy deo-tól azt teljesíti. Kellemes az illata, és jól dezodorál. Az izzadást csökkenti, de nem gátolja meg, ami nem is lenne jó, mert az egészségtelen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Doridia

2016. július 5.

Csatlakozom Blanka09-hez, most fogyott el az első, újra fogom venni, mert nagyon kellemes illat mellett jó az izzadásgátló hatása, és szép összetevői vannak. Külön öröm, hogy állatokon nem tesztelték!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

blanka09

2016. május 16.

Már néhány hete csak ezt használom! Nagyon megvagyok vele elégedve. Jól végzi a dolgát.Az ára egyáltalán nem vészes. Ajánlom azoknak, akik alumínium mentes deot keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Hidratálók: Propylene Glycol