CL

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanka09, Módosítva: 2018. január 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A CL Med izzadásgátló stift speciálisan érzékeny bőrre lett kifejlesztve, aktívan védő és gyengéden ápoló hatóanyagok kombinációjából. Hipoallergén, hölgyek és urak egyaránt használhatják. Mellőzi az allergizáló anyagokat, szilikonokat, paraffinokat és más ásványi olajokat. Nem tartalmaz alumíniumot, tartósítószereket. Állati kísérletek nélkül készült, vegánok is használhatják. Nem hagy foltot, bőrgyógyászatilag is tesztelt.

hoembera

2020. december 7.

DM-ben találtam rá én is, nagyon szuper minden mentes dezodor. Az alumíniumtól nekem borzasztóan viszketett a hónaljam korábban, és ezzel a deoval teljesen elmúlt. Jobban szeretem ezt a sticket, mint a golyós folyékony dezodorokat és minden mentesből csak ezt találtam. Enyhe, kellemes, tisztaság illata van. Hogy mennyire gátolja az izzadást, nem tudom, alapból nem vagyok izzadós, ha 40 fokban csurig leizzadok, meg úgyis fürdeni kell. A szavatossága hamar lejár (3 hónap), és a 40 ml az életben nem fogy el, viszont a termékmintáknál (szintén a DM-ben) néha lehet találni 25 ml-es kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Andrea456

2020. november 10.

A dm-ben fedeztem fel én is 599 Ft-ért, és gondoltam, egy próbát megér. Olyan tisztaságillata van, könnyen kenhető, és - bár már hideg az idő - este még érzem az illatát. Csatlakozom a dicsérőkhöz, az egyetlen gond csak az, hogy a címkéje szerint csak 2 hónapig használható az első használat után. Ez a 40 ml meg egy tetemes mennyiség így majdnem télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

kiralynoemi

2020. október 6.

Pár napja találtam rá a dm-ben, mivel eddig mindig olyan dezodort használtam amiben volt alkohol és alumínium is, az elmúlt időben úgy éreztem, hogy a hónaljam állapota eléggé instabil volt, kiszáradt teljesen, viszketett, úgyhogy elhatároztam, hogy átállok a hipoallergén zéró alkohol, zéró alumínium deora. Az összes ilyen fajta dezodort végig szagoltam és nem kell mondanom mindegyik büdi volt számomra, és egyszercsak a kezembe került a CL med, megszagoltam, és azt mondtam, na ez jó lesz, ennek a legtisztább az illata, szóval megvettem. És akkor így pár nap használat után azt tudom mondani, hogy nem csak az illata kellemes, hanem valóban hatékony is, úgyhogy bátran ajánlom bárkinek, akinek hasonló problémája van, annyi még hogy 1 nap szerintem 2x idális bekenni magad, de szerintem ennyi "macerát" megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

dbogi

2020. szeptember 20.

Teljesen véletlen találtam rá a DMben, amikor új alumíniummentes dezodort kerestem. Tetszik az egyszerű, szappanos illata. Alumíniummentes dezodoroktól nem várok izzadásgátló hatást. Én rögtön egy 7 órás túrázás alkalmával teszteltem. Reggel bekentem magam, estére kellemetlen szag sehol. Engem ez meggyőzött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Kuro

2020. augusztus 5.

Legjobb deo amit valaha próbáltam. Meglepetésemre lassan fogy, pedig minden egyes nap használom. 40 fokban nem véd meg a szagoktól, de nem is várom el tőle, egy átlagos napon viszont csodálatos, és az izzadást is csökkenti. Plusz pont, hogy nem csíp/irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

dudikopf0524

2019. február 9.

Nagyon gyengéd a bőrömhöz, nem irritál. Izzadásgátlásban nálam jól teljesít, nem véd meg 100%-ig, de nem is arra lett kifejlesztve hogy intenzív mozgás mellett bizonyítson. Nyugis, nem rohanós hétköznapokon tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Agnyecko

2018. május 4.

Ahhoz képest, hogy alumíniummentes, tök jó, de aki izzadós, azon nem segít ez sem. Utoljára akkor használtam, amikor vendégségben ülve éreztem meg a vadiúj pólómban a szagomat. Persze reggel kentem be magam aznap, később nem, lehet, hogy ez volt a baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.

Pumi

2018. március 12.

német minöség, imádom, imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

német minöség, imádom, imádom!!!!

Eple

2018. január 28.

Eddig egy másik dezodort használtam de sajnos váltanom kellett és erre esett a választásom :) Nem fogja meg a ruhákat, az illata is tetszik, könnyen szárad, alumínium mentes(ami nekem fontos szempont). Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Preesty

2018. január 4.

Nagyon sok alumínium mentes dezodort kipróbáltam, de ez végre tökéletesen működik. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol