Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml, 30 ml, 250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 13.

Kiszerelés:   30 ml, 30 ml, 250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Bőrfertőtlenítő (baktericid [MRSA], fungicid, tuberkulocid, virucid, [HBV/HIV inaktiváló] hatású).

Összetevők: 0,6 g/kg Bifenil-2-ol; kb. 530 g/kg Etanol; Butanon

Gabria

2019. november 10.

Nagyon jó bőrfertőtlenítő a Clarasept. Sokan ezt használják és nem hiába. Én azért azt mondanám, hogy néha érdemes mást is venni, mert azt hallottam, hogy ugyanahhoz a fertőtlenítőhöz hamarabb hozzá tudnak szokni a kórokozók [még ha nem is igaz, akkor is, ennyit megér tennie az embernek szerintem az egészségéért]. Ha túl sokat fúj az ember, hirtelen azt érezheti, hogy mindjárt megfullad. Ezért érdemes csínján bánni vele, nem fújni ész nélkül mindig, mindenhová, el kell találni a megfelelő mennyiséget. Ha seb van a kezünkön érdemes inkább nyálkahártya fertőtlenítőt használnunk arra a részre, de nagyon kicsi sebeknél ez még nem annyira baj. Szerethető termék, széles spektrumú, szóval nagyon jó, a használati utasítást viszont mindenki olvassa el figyelmesen, mert ha nem tartja be a leírtakat, bizony semmit sem fog érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

pointofview

2019. június 3.

Hatékony készítmény, mindennapos használatra kitűnő és árban is vannak nála jóval drágább termékek. Mióta felfedeztem, több éve újraveszem, viszonylag hosszú ideig elég és személy szerint jobban szeretem, mint az illatosított termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Madi

2018. november 7.

Nagyon sokáig bírja egy üveggel, durván egy évig, pedig szinte minden nap használom. Árban is szuper, 800-1200 forint, tehát még a "drágább" helyekről is teljesen megéri. Azelőtt használtam a Brado márkájú ugyanilyen fertőtlenítő sprayt, az is jó volt, viszont ezt jobban szeretem, amiért nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Mundow

2015. november 25.

Elég erős fertőtlenítő és karakteres illata is van.
Régebben használtam. Tetszett, hogy könnyű volt használni: célzottan a kívánt területre fújkáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Elég erős fertőtlenítő és karakteres illata is van.

karina

2013. május 30.

Ez egy eletmento szer:) tudniillik en betegsen felek mindenfele virustol, a megelozesben hiszek. Nagyon hasznos dolog ez a clarasept, mert akarmilyen fertozott a bkv vagy akarmi, kezmosassal 99% ban kivedhetoek ezek. A tobbivel ellentetben ez nem csak antibakterialis, hanem antiviralis is, ami nagyon nem mindegy... Amiota megvan sosem kaptam el semmit... Kopp kopp.:) ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

timity

2013. május 30.

Minőségi kéz és bőrfertőtlenítő! Vannak ennél olcsóbbak is, de ez sokkal szélesebb spektrumú, a legtöbb csak baktericid...Ha már lehet válogatni akkor inkább ez! Minimálisan sérült (karc, horzsolás) bőrfelületen még lehet használni, de nagyon csíp. Végzi a dolgát, fertőtlenít! :) Egyébként nagy sebekbe fújni nem szabad. Szerencsére úgy lett kitalálva, hogy ha valaki ezzel dolgozik, az egészségére se legyen káros. Az illata markáns, de hamar elillan. Mivel koncentrátum, nem kell vele túlzásba esni, viszont ha kézre használjuk, annyit kell fújni, hogy rendesen jusson mindenhová, jól el lehessen kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.