Egyéb

Ár:   €145   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Spanakopita, Módosítva: 2023. szeptember 11.

Ár:   €145

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: bergamott, áfonya, alma, piros gyümölcsök, cseresznye

Szívjegyek: jázmin abszolút, frangipani, champaca, heliotróp, narancsvirág, ylang ylang, vanília

Alapjegyek: borostyán, pézsma, benzoin

Deeinna

2024. február 9.

Az én bőrömön a gyümölcsös oldala jobban érvényesül az illatnak, valóban jobbra-balra gurulásznak körülöttem a színes rágógumi gömböcskék (meggyes, almàs, narancsos, banános- szinte látom magam előtt, épp melyik színűt érzem), a gyerekkorom illatemlékei. A virágossága csak háttérzaj a hangos gyerekkacagásban…
Nagy szilázsú, hosszan tartó parfüm, visszafogottságot igénylő alkalmakra nem való. Maga a kirobbanó jókedv harsánysága üvegbe zárva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 9.

laracroft

2023. november 15.

Nekem nagyon tetszik, ahogy egyensúlyoz a Barbie-babás rágógumiillat és a trópusi virágok között, mindezt kitűnő tartóssággal és hatósugárral. A rágógumis jelleget általában a tubarózsás illatok hozzák, itt viszont nagyon jól áll a parfümnek, hogy helyette a trópusi virágos frangipánis vonal van képviselve, így kerülvén ki a két jellegzetes oldal (bubble gum/trópusi virágok) kliséit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. október 25.

A mai Barbie őrület miatt szerintem abszolút van létjogosultsága, nekem kifejezetten tetszik. Pink, csajos, vidám, szertelen... Hogy édes - e? ...Nagyon, hogy rágógumis-e? Igen... De abszolút hordható módon és ami a lényeg, hogy szofisztikált formában megalkotott bubble gum illat. Az sem elhagyagolható szempont, hogy tökéletesen minőségi. Nem csak a gyümölcsös, de a virágos jegyek is élethűen vannak benne jelen - mint pl. Perris Monte Carlo: Ylang-Ylang Nosy Be-jében.
Jól tud esni azokon a napokon, amikor nem akarjuk magunkat nagyon komolyan venni. Szuper "pink" illat nemcsak Barbie-babáknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 25.

szeliger

2023. október 15.

Lehet, hogy az én orrom ehhez nem elég kifinomult, de ez nem más, mint egyszerűen gyümölcsös rágógumi szag. Nem tudok róla többet regélni, szerintem azért felesleges parfümöt fújkálni (pláne ennyi pénzért), hogy rágógumi illatfelhő vegyen körbe, úgyhogy ez nekem totális pénzkidobás lenne. Még ajándékba se kéne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 15.

Spanakopita

2023. szeptember 17.

Barbie a tusolóból kiszállva cseresznyés Hubba Bubba rágót rág. Egy mondatban így tudnám összefoglalni Claudio Zucca eme alkotását.
Aki szereti a rózsaszín, rágógumis-gyümölcsös, ám valahol mégis friss illatokat, nagyon nem lőhet mellé ezzel a parfümmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 17.