Egyéb

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egyedülálló, 100%-ban természetes por állagú arcpakolás. Tisztító, méregtelenítő hatású, ideális zsíros, pattanásos bőrre. A por vízzel elkeverve paszta állagú lesz, amelyet a megtisztított bőrön kell egyenletesen eloszlatni, majd 20 percig rajta hagyni. Ezután bő vízzel leöblítendő.

mlrgreta

2020. július 7.

Első körben szeretem hogy 100%-ban természetes anyag! Az én zsíros arcomra bevált, a paszta elkészítése kicsit idő igényes de legyen az a legkevesebb!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

xXxFruxXx

2020. május 26.

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem ártana rá egy adagolási arány (bár valóban hamar ki lehet tapasztalni).
Egyébként fantasztikus termék, első használat után sokkal szebb volt tőle az arcom (és puhább is).
Bár nálam a number 1 még mindig a "REVOLUTION SKINCARE CHARCOAL PURIFYING FACE MASK ARCPAKOLÁS", ha ez elfogy, szinte biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

pandarouge

2019. május 2.

Megéri az árát, a miteszerek nagyrésze eltűnt, a pattanásokkal is szépen elbánik, már egy használat után puhább volt tőle a bőröm. A csomagolás tündéri, viszont hiányolom róla az adagolás arányát, de szerencsére hamar ki lehet tapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Andrea1198

2018. szeptember 6.

Kicsit macerás pacsmagolni vele, de megéri. Jól tisztít, látszik, hogy a pórusok kisebbek lettek, mitesszerek meg tiszták. Mattította is a bőrt. Ár érték arányban is jó, nagyon sokáig elég, szinte alig rakok bele egy teáskanálnyit, és még a nyakamra is elég belőle. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

pszabina

2018. június 22.

Remek termék, szépen tisztítja a bőrt, a pattanásokat leszárítja anélkül, hogy a bőrt kiszárítaná. Az első használat után látható volt az eredmény, simább, kevésbé zsíros bőr, a mitesszereket eltüntette. Én fent hagytam jó 20-25 percig, egyáltalán nem irritálta az arcbőrömet, csak óvatosan mikor megszárad, mert kis darabokban lepereg - agyagról van szó ugyebár. Mínusz egy csillag, mert az aranyos kis csomagoláson nincs pontosan feltüntetve az adagolás, por-víz aránya, amit jó lenne tudni, ahelyett, hogy kísérletezgetni kelljen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.