Egyéb

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A ClimbOn Mini Bar wax eredetileg mászók számára készült, csak és kizárólag természetes alapanyagokat tartalmazó, bőrregeneráló készítmény. Ma már a mászókon kívül számos más sport képviselői (szörfösök, túrázók, síelők, bringások, futók) és nem sportolók is használják.

A ClimbOn Mini Bar wax kiválóan használható szakadt, repedt, horzsolt, vágott, enyhén égett és krónikusan száraz bőr regenerálására. Bizonyítottan hatékony és 100%-ig tiszta, természetes alapanyagokat tartalmaz. Gyakorlatilag élelmiszer tisztaságú, úgyhogy meg is ehetnénk (glutén érzékenyek ajakápolásra ne, más bőrfelületekre viszont bátran használhatják!).

A legtöbb típusú hámsérülést 1 éjszaka alatt annyira helyrehozza, hogy másnap már lehessen mászni.

AkInImOd

2017. október 18.

Első körben fontos megjegyeznem, hogy ez nem egy hidratáló krém, tehát aki azt hiszi, hogy ez hűsíteni vagy azonnal nedves-puhává teszi a kezeket, az csalódni fog. A párom mutatta meg nekem a falmászást és ezáltal ismertem meg ezt a krémet is. Valóban szuper, minden este belegöngyölöm a tenyerembe ezt a viaszos tömböt, és lágyan ökölbe szorított kezekkel (hogy melegedjen a tenyerem és az ujjaim) alszom el. Már másnapra leviszi a hólyagokat és lágyít a bőrkeményedéseken, illetve mindenféle könnyedebb felületi hámsérülést látványosan gyorsan rendbe tesz. Édesanyámnak is adtam belőle, amikor sokat takarított és felrepedezett a bőre a tenyerein - másnapra neki is regenerálódott a sérült felület. Nemsokára én is megrendelek egyet, és akkor nem nyúlom le a páromét - lassan fogyna amúgy a termék, ha egyedül használja az ember... két fővel már gyorsabban zsugorodik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.