Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2018. május 10.

A 2000-es években jelent meg, készítője Mark Buxton.

Illatjegyek: levendula, bergamott, csillagánizs, szantálfa, pézsma, ámbra, szerecsendió

Joe38

2018. május 19.

Egy klasszikus Mark Buxton-től 84'-ből!Ugyan több helyütt is azt írják a 2000-es évben készült,de nem.
1984-ben indult.A 2000-es évektől már az újra forgalmazása zajlik!Bizony egy elég nagy múltú illattal állunk szemben.
Ami a kategóriáját illeti nagyon közeli illat a Drakkar Noir-hoz.Ugyanolyan füstös,édeskés fouger illat a maga nemében!
Remek alternatívája lehet a drágább kategóriás Drakkar-nak!Minőségi illat elég jó tartóssággal és
nagyszerű áron lehet még mindig kapni egy népszerű webshopunkban.Szerintem gyűjtőknek kötelező,de akár remek ajándék is lehet
a 3x-en túliaknak akik már találkoztak és használtak korábban Drakkar illatot!Elégedettek lesznek a taxi-val is!
Én személy szerint az 5 csillagot meghagynám a Drakkar-nak ami nagy kedvencem 82-ből ,de értékelendő Buxton
munkája is méghozzá legalább 4 csillaggal!Sikerült megkörnyékezni a Guy Laroche-i magasságokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.