Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: unicornlady, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 100 ml

Érzéki és friss illat, amely 2004 óta van a piacon.

Illatjegyek: amalfi citrom, jázmin, ibolya, pacsuli, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

unicornlady

2018. május 31.

UPD.:Hatalmas magabiztosságot ad,annyira szép most ebben a 30 fokban,pedig azt hittem ősz kell neki,de nem! Mikor úgy érzem valami stresszes helyzet előtt kell egy kis plusz önbizalom kedvesen megtámogat! :) :$

Rendeltem egyet vakon,mert mintát sehol nem találtam Tesztert szereztem belőle,jelenleg 840 Ft-ért kapható. Fragranticán sem írnak róla túl sokat,de nem méltán ilyen népszerűtlen. Púderes! Ibolya-vanília-pacsuli-nekem ez viszi az egész illatot.Érdekes,mert az én bőrömön nem citrommal indít,azt inkább akkor érzem mikor már teljesen kibontakozott és lecsengett. Nem egy faék egyszerűségű illat,de nem is túlkomponált. Különleges.
Elsőre azt mondtam nyanyaszagú pacsuli,pfujj...De nem! Pár perc után átváltozik,és egy számomra viselhető verziója lesz a púderes-érett kategóriának. Jól működik a bőrömön.
Mikor először kifújtam nekem a MAUBOUSSIN BY MAUBOUSSIN ugrott be,amit sajnos nagyon lehúztam,mert nekem borzasztó nehéz és erőszakos volt,(de értettem én,hogy milyen értéket képvisel)ez a mauve; - bár illatjegyeiben alig mutat egyezést,mégis erre emlékeztet,csak megszelídítve,pórázra kötve,egy citrusos puhítással,és a fa nehézsége nélkül.
Nagyon örülök,hogy megvettem! Nem tucat,nem "ribisen" édes,de nem is nyanyás,nem túl sok(talán mert EDT,de vigyázat,nem egy könnyű permet így sem!).
Tartóssága 4-5 óra csuklón tesztelve.
Maximálisan elégedett vagyok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Tartóssága 4-5 óra csuklón tesztelve.
Maximálisan elégedett vagyok. :)