Egyéb

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ocynala, Módosítva: 2019. június 27.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Luxus minőségű, pigmentált, gyorsan száradó körömakk, mely a legkülönfélébb árnyalatokban és finishekben kapható.

CBL Living on Borrowed time
Ár: 1000 Ft , Eladó: editgera
Állapot: 1x használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Colors by Llarowe Zest for Life Körömlakk
Ár: 1500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 3/4-ig van az üveg:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

estokani

2018. július 4.

A The New Nude miatt alig vártam, hogy nyár legyen. Elég merész szín és engem döbbent meg a legjobban, hogy a három nap alatt, amióta a körmeimen van legalább 8an dícsérték meg. Köztük random férfi eladó is :D
Komolyan mondom soha ennyi bókot nem kaptam még egyetlen színre sem. A három réteg kell ebből az árnyalatból, de mint a mellékelt ábra is mutatja megéri. Nem hittem, hogy ez az eszetlen libasárgazöld holo így kicsapja a népi tetszésindexet.
Szóval, ha olyan körmöt szeretnél, ami mellett nem tudnak szó nélkül elmenni CBL és The New Nude
A minősége kifogástalan, sokáig tart, nem kopik, hamar szárad. Megéri 1-1 igazán kedvenc, különleges színre beruházni. Mert árban ez már a befektetés kategória :D én se voltam hajlandó teljes árat fizetni érte. Itt vettem használtan egy lakkmániás sorstárstól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Lina14

2018. március 2.

én másodkézből jutottam hozzájuk, így kicsit olcsóbb volt. az első a jewel of denial, ami egy tökéletes türkiz, erős holoval. egy rétegben fed, gyorsan szárad. az ecsete vékony, könnyen teríthető. ecsetlen hátránya, hogy gyönyörű sárgára fogja meg a körmöket, ha nem teszek alá fedőlakkot. a másik a nailland exclusive lakkja, a her red hair (holo). ez a pinkes piros kis arany becsillanással, néha narancsosnak tűnik, és szórt holoval megtoldva. 2 réteg kell belőle, kicsit csíkosan fed, kicsit lassan szárad, egyébként az előző lakkhoz hasonló, de nem fog be semmit. összességében szeretem őket, csak kicsit sokallom az árát.
update: csak-csak megvettem a her hearts on fire árnyalatot, ami egy szép piros. a holo it elég visszafogott, de szépen nyomdáz, és egy réteges, meg tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

PAncsi79

2017. március 14.

Egy körömlakkom van ettől a márkától: a Santa Baby elnevezésű csodaszép holo piros. Amikor ezt viselem, mindig megjegyzi valaki, hogy milyen csodaszép ez a szín a körmömön. Nekem is nagyon tetszik, nagyon szépen kijön a holo hatás (fedőlakk alatt!), alaplakkra kenve jópár napig fent marad a körmömön, tartós lakk.
Ami miatt nem veszek valószínűleg többet ebből a lakkból, az az ára: szép-szép, de nekem nem ér meg egy körömlakk 4 ezer forintot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

bbrilona

2017. március 13.

Több CBL lakkom is van. Minőségben szerintem nincsen különbség köztük. Jól pigmentáltak, két rétegben fednek. Gyorsan száradnak és 3-4 napig maradnak szépek a körmeimen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

adorei

2017. február 22.

Nagy csalodas a sok dícsérö komment utan. Nailland Westendben vettem, itthon derült ki, hogy valaki mar kinyitotta/hasznalta de azert 4000 forintba kerül...
A neten talalt kepekhez kepest a holo hatas kizarolag akkor latszik csak, ha 2 centirol vilagitok ra telefonnal. Nem ertem a sok "holosexual" hype-ot egyaltalan, reflektorfenyben maszkal mindenki aki ezeket imadja? Ennyi penzbol vehettem volna 3-4 tegely sellöport ami sziporkazik mindenfele fenyben es sima koromlakkra is felmegy, nem kell gel/müköröm.
Neztem mindenfele fenyben es semmi extra. Olyan, mint egy barmilyen 800 forintos metalfenyu koromlakk. Tobbnyire csak feketenek latszik.

Szin: Boulangerie
1 retegben teljesen fed, ennyit tud

Update: vettem egy párszáz forintos "Lovely" márkájú holo fedőlakkot, szivaccsal vittem fel, na AZ tényleg holo. Csillog-villog minden fényben. Ennyit erről...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Szin: Boulangerie
1 retegben teljesen fed, ennyit tud

Audrey80

2016. július 22.

2db Cbl lakkom van, a You're a Peach és a Peacock Parade, ezek annyira különleges színek, más márkánál nem láttam még ilyet. Sajnos drága lakk, irreálisan, de pár példányt azért érdemes beszerezni. Az ecset és kupak remek, a lakk állaga tökéletes, könnyen használható, tartósságára sincs panaszom csak hát az ára, ugye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Rita

2016. július 16.

Az ára miatt nagyon sokáig nem vásároltam ebből a márkából, de aztán másodkézből hozzám került pár és fuu..nagyon jók. Tényleg semmi rosszat nem tudom rájuk mondani, megértek mindenkit aki rajongója a márkának. Azóta apránként gyarapodott az én kollekcióm is és nincs közte gyenge láncszem, csodásak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

sugarplumhellie

2016. július 7.

A legdrágább lakkjaim közé tartozik a Love, actually - de megéri. Ennyire gyönyörű lakkot keveset láttam, nincs szégyenkezni valója a Mighty Red Baron mellett, mert egyszerűen csodaszép :) Egyetlen hátránya, hogy befogja a körmöt elég csúnyán, bármilyen alaplakkot használok. De másfél rétegben fed, tartós, gyönyörű... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

nyuszimo

2016. március 23.

Tegnap érkezett meg az első CBL lakkom, alig vártam, hogy kifessem vele a körmeimet. Van pár más indie lakkom, de messze kiemelkedő, az üvegben még nem is sejteti, hogy mi vár rád, felkenve garantált az OMG hatás. Természetes fényben is gyönyörű, de napsütésben csak ámulok és bámulok. Egyszerűen tökéletes! Nem túl olcsó, de teljesen megéri beruházni egy-két árnyalatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

borntobe

2016. február 10.

Maga a minőség elképesztő, tökéletes állagú, sűrűségű, abszolút pigmentált, brilliáns holo lakkokkal találkozhatunk a Nailland pultján. Egy rétegben fed. A Sir Purr jött velem haza, ez az első ilyen kaliberű holo lakkom, a pultnál a neonfény alatt ugye orgazmikus holózás volt, otthon pedig persze a sima világításban, meg az irodában a mostani fényviszonyok mellett eléggé kis sima acélos feketének mutatkozott. Ezért nem teljes a boldogság, hogy csak a telefonommal megvilágítva gyönyörködhetek benne. Tuti veszek még, és vegyetek ti is, napfényes időben biztosan sokkal jobban fogok majd neki örülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.