Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   optikák, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csdoma, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   optikák, patikák, online
Kategória:   Egyéb

Többfunkciós kontaktlencse ápolófolyadék, minden típusú lágy kontaktlencséhez, beleértve a szilikon-hidrogél kontaktlencséket is.

• Használható bármilyen lágy kontaktlencsével.
  • Az ápolófolyadékokra érzékenyek is használhatják.
  • Kiemelkedő tisztítási teljesítmény.
  • A nedvesítő tulajdonságok fokozzák a kényelmet és enyhítik a szárazságot.
  • Komfortot biztosít a javasolt maximális lencseviselési idő teljes tartama alatt.
  • Nagyobb kényelem a felhelyezéskor és a nap végén.

Vattacukor1990

2018. december 8.

11, lassan 12 éve van kontaktlencsém. Már több tárolófolyadékot próbáltam az évek alatt, utóbbi időben ezt a fajtát használom.
Nincs probléma vele, megfelelően tisztítja a lencséimet. Ez a mennyiség kb. három hónapra elegendő, de nem használom minden nap a lencsét. Ajándék tároló jár hozzá - mint a legtöbb folyadékhoz -, ami jól is jön, mert én kéthavonta lecserélem.
Gyógyszertárban lehet beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyógyszertárban lehet beszerezni.

csdoma

2018. augusztus 30.

Viszonylag új vagyok a lencsék világában, így nincs túl sok tapasztalom kontaktlencse folyadékokkal kapcsolatban, azonban ez az ápolószer teszi a dolgát. Kissé érzékeny a szemem, de ez a folyadék szépen és kíméletesen tisztít, fertőtlenít és hidratálja a lencséim. Nem kísérletezek más folyadékkal, ár érték arányban is megállja a helyét, emellett plusz pont a hatalmas kiszerelésért, szerintem nagyon gazdaságos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nem hivatalos INCI összetevő. A PHMB, vagyis a Polyhexanide egy fertőtleítő és antiszeptikus hatású polimer. Az összetevővel elsősorban kontaktlencse-tisztító termékekben találkozhatunk.