Juicy Couture

Ár:   5530 Ft, 7520 Ft és 9140 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. január 23.

Ár:   5530 Ft, 7520 Ft és 9140 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos
Fejjegyek: klementin, afrikai narancsvirág, grapefruit
Szívjegyek: jázmin, szilva, lonc
Alapjegyek: ámbra, vanília, szantálfa

Csere is. Couture Couture by Juicy Couture
Ár: 9000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: 100/98ml, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Serpentina

2020. április 2.

Királynő... 👑🙀
Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy egy Juicy Couture, vagy hasonló, édesebb tisztaságillatairól híres márkánál fogok egy ilyen különlegességgel összefutni. Maga az illat pont olyan “magasztos” karakterű, mint az üveg, és alig várom, hogy mielőbb, testközelből is megcsodáljam, és velem éljen életem minden napján.
Hangulatra erősen hajaz más, La Vie Est Belle jellegű nehezebb, fűszeres illatokra, - ám ez annál még füstösebb, “magasztosabb” és titokzatosabb hangulatú.
Konkrétan olyan illata van, mint egy füstölőnek, - de valami igazán jó fajtának. Mellé még tömjént és citrusok virágait is árasztja magából.
Olyan, mint amikor az ember belép egy gótikus templomba. Viszont ami a legjobb benne, hogy nem túl savas, így nem csavarja az ember orrát egész nap.
Rendkívül tartós, és lehetetlen figyelmen kívül hagyni. Az biztos, hogy nem egy nyárias illat, ahhoz túl karakteres és nehéz, de elképesztő színfolt, és hűvösebb időben tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Királynő... 👑🙀

angelina69

2019. november 4.

Ennek az illatnak most jött el az ideje. Már nyár eleje óta van egy kis gyári mintám belőle, de akkor ez nagyon sok volt. A mostani hűvösebb idő jobban kedvez neki. Enyhén fűszeres, egy erőteljesebb gyümölcsösséggel - rajtam főleg a szilva domborodik ki - édeskés-fás jegyekkel karöltve teljesedik ki. Nekem kicsit sok. Kicsit diszharmonikus. Nem én vagyok. Nem ébreszt fel bennem semmit. A szillázsa sem az a visszafogott fajta, de még nem mondanám harsánynak. A tartósságával nincs gond. Érdekes, hogy azok az illatok, melyek nem igazán jönnek be nekem, jobban ragaszkodnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

tillizus

2019. május 6.

En most vettem s Rossmanba 7000 ft volt akciósan 100ml, sokat probáltam de ennek az illata az összes tobbit elnyomta, végre egy illlat amire azt mondom hogy na, van rajtam valami. Erősebb illat, leszáradás után nahyon szexi, a gyengédebb illat kedvelőinek nem ajánlom. Parfümgyűjteményem kincse ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Dormir

2019. március 6.

Ez egy jól összerakott illat. Számomra, sajnos az erős narancsvirág miatt egy fodrászszalonra emlékeztet, ahol van egy kellemetlen orrba szúrós meklékzönge is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

Renike77

2019. január 12.

Ez a márka Magyarországon alig-alig ismert, pedig különleges illatokat gyárt. Ár-érték arányban nagyon jó. A Couture Couture illat édes-gyümölcsös, de a szantálfa miatt van benne egy csavar, pozitív értelemben. Így bármely korosztály számára ajánlott. Sokan megkérdezik, mi ez az illat :-). Aztán csodálkoznak, hogy nem hallottak még róla. És amikor az ára kiderül, akkor méginkább csodálkoznak, hogy ennyi pénzért ilyen különleges illatot lehet kapni. A tartóssága kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

nyusszkoo

2018. október 8.

Szerintem ez egy baromi jó illat, és különleges !! Azt vettem észre akárhányszor rossmannba járok mindig fújok magamra, és végül beleszerettem..vettem is egyet:D az illatát pontosan nem tudom behatárolni, érdekes különleges édes illat, de nem folytogatoan, virágot annyira nem érzek ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

mplaura89

2016. június 4.

Tetszik, de közben meg ha rajtam van le akarom mosni. Jellegében szerintem nagyon hasonlít, kb. 90%-ban a Cavalli EDP-je, amin szintén túladtam, mert a narancsvirág-lonc-szantál hármast nem bírja a bőröm. A Cavallitól annyiban különbözik, hogy ebben van egy kékszőlős vonulat, amitől picit frissebb, nem olyan torokkaparó illat. Nagyon elegáns mély, kissé füstös, nagyon durván édes parfüm, nekem valahogy idősebb korosztályhoz illő illat. Feltettem eladásra, mert nem igazán nyúlok utána, főleg ebben a melegben:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Timi8

2016. május 6.

Narancsviràgot, loncot, àmbràt és a szantàlfàt is kiérzem. Abszolùt minőséginek érezhető finomsàg. A Chopard Enchanted-jére és a Moschino Couture-jére is emlékeztet, de édesebb, töményebb, tartòsabb. Ő mindenképp a klasszikusabb elganciàt képviseli a Juicy-k közül, mindennapi hasznàlatra nem is, kizàròlag alkalomra tudom elképzelni. Lerobbanthatatlan tartòssàgù, egy fùjâs is bőven elég. Konkrétan a 100ml teszterem ebből egy örök életre elegendő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Gigike

2016. április 26.

Nem tudom miért kap ennyi rosszat szegény, nagyon finom édes illata van és nagyon tartós is :)
Én mondjuk nem mondanám egyáltalán hogy 40 felettieknek való, valahogy a Juicy Couture pont nem erről szól.. :)
Sok félét meg is illatoltam már és van is még egy nekem, egytől egyig különlegesek és finomak, alig várom utamba kerüljön más fajta is!
Nekem 10* pont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nekem 10* pont :)

ansu

2015. január 4.

Rájöttem, honnan ennyire ismerős: tisztára mint a nagy Avon illatok egyike. Édes, fehérvirágos, amolyan fejfájdítóan és nem a modern ízlésnek megfelelően. (Ez nem feltétlenül negatív a részemről, a mostani karamellaáradat nagyobb utálatot keltett bennem) Habár nem gondolom hogy korhoz kötött a viselése, nekem mégis a nagyim ugrik be róla, akit nagyon szerettem és aki már nincsen köztünk:(
Ezek után képtelen vagyok viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Ezek után képtelen vagyok viselni.