CR

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Golyó nélkül.

18 ml

balankaa01

2016. augusztus 31.

Valami halvány barackszínű árnyalatom volt belőle, és nem szerettem... :D Annyi, hogy kevésbé volt büdös mint a legtöbb körömlakk és viszonylag gyorsan száradt.. :d

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Baabbii95

2016. augusztus 31.

Nekem a 01 Strawberry árnyalat van meg. Egy kínai áruházban vettem 300 Ft-ért.
2-3 perc alatt megszáradt. Egy rétegben is szépen fed. 1-2 nap elteltével már lepattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Nekem a 01 Strawberry árnyalat van meg. Egy kínai áruházban vettem 300 Ft-ért.

kicsiboszi

2016. március 14.

Ajándékba kaptam a blueberry árnyalatot, csodás koponyás üvegben. Nagyon örültem, az üvegcse és a lakk színe is telitalálat volt. Csakhogy a színe egy rétegben kevés, a második réteg pedig az istenért nem szárad meg. Kora délután lakkoztam, este még be tudtam nyomni körömmel, pedig vékony réteggel dolgoztam. Próbáltam alaplakkra kenni, akkor se száradt meg, egy órával a felkenés után ahogy hozzáértem valamihez, tolta le az egészet. Tettem még egy próbát, díszítésre használni, de ugyanez a gond volt, nem száradt meg más lakkal érintkezve. Ezt még érteném is, de hogy saját magával sem kompatibilis?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Clauril

2015. május 9.

Királykék és türkiz árnyalatom van belőle.Csak a színe miatt vettem meg, nem tudtam otthagyni őket, annyira gyönyörűek. Egyáltalán nem fűztem hozzá sok reményt, kínai boltban vettem valami 300 forintért. Enne ellenére pozitív csalódás volt. Szépen fed már 1 rétegben is, gyönyörű a színe,nem csíkoz. Száradhatna gyorsabban is, meg 2 rétegben hamar lepattog, de jár neki a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

tuzki

2014. augusztus 12.

Egy körömlakkom van tőlük, de az... valami gyönyörű! Én homoklakknak tippelném be, finoman szemcsés, csillámos csodaszép kék árnyalat. Már egy rétegben is tökéletesen fed és tartós is. Remélem még fogok találni belőle mert tényleg nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

bogcsilike

2014. augusztus 10.

átlátszó van meg(05), meg vagyok vele elégedve, hamar szárad és szép! De ez gömb alakú üvegben van.
Update: Kaptam még 1-et, egy ilyen hosszúkásabb üvegeset, a 08-as árnyalatot! nagyon bevált ez is...
Update: Vettem még egy Cr lakkot, koponyás üvegben van, ez is nagyon jó, szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Update: Vettem még egy Cr lakkot, koponyás üvegben van, ez is nagyon jó, szép.

thalion3

2014. május 21.

Nagyon szép a színe, egy rétegben is tökéletesen fed, szép fényes. Kb. három napot bírt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Bagett

2014. május 5.

Egyszer egy mikulásünnepségre kellett egy piros körömlakk, ez olcsó volt és szép volt a színe így hát megvettem. Az alkalomra jó volt, viszont fél napot se bírt ki, már lejött a fele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 5.

domis

2014. április 23.

Útálom! szép a színe, jól fed, gyorsan szárad...és az egész EGYBEN levedlik!!! :(( pedig olyan szép..lehetne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

edina95

2014. április 23.

Ugyanilyen márkájú van nekem is, csak nagyobb, más kiszerelesu. 18 ml-es. Színkód: 34, rainbow stone.
Az árát megérte, de hamar (max. 2 nap) után lepattog. Színre szép rózsaszín, ha a nap rasut, szép, neon-szerű színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.