Egyéb

Ár:   1755 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. február 16.

Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szoláriumozás előtti kozmetikum, vonzó egzotikus illattal és intenzív mély barnító formulával

• Az extra mennyiségű kakaóvaj és a cukornád kivonatnak köszönhetően gyors, mély barnulást sikerül elérni
  • A cukornád kivonatnak köszönhetően a barnulási folyamat lényegesen felgyorsul, a kakaóvaj pedig azonnali látványosabb barnulási eredményt tesz lehetővé.
  • Krém további különleges összetevője a fitoszterolokban gazdag organikus bőrápoló Cupuacu vaj (brazil növény), mely javítja a bőrfelszíni lipidréteg aktivitását, tartós hidratálást biztosít, serkenti a bőr megújulási folyamatait, helyreállítva annak rugalmasságát és puhaságát.
  • A és C vitamin elősegíti a barnulást, miközben megfelelő védelméről gondoskodik, az E-vitamin védelmet nyújt a szabad gyökök káros hatásaival szemben, ezáltal késlelteti és mérsékli a bőr öregedését és a ráncok kialakulását.
  • Azonnali, természetes intenzív barnulást biztosít.

marryjane

2016. február 2.

Rendszeresen szoláriumozok és fontos a védelem...na meg a gyorsabb barnulás.
Imádom ezt a krémet, nagyon kevés kell belőle, az illata jó és kellemes barna színt kölcsönöz.
Szolárium után nincs felesleges krém a bőrömön és büdös sem vagyok.
Ez a termék nem csak krém, hanem olaj is. Összerázásnál a kettő vegyül. Az olaj barnítani segít, a krém pedig védelmet nyújt.
Imádom. Nem fogom lecserélni soha! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Rendszeresen szoláriumozok és fontos a védelem...na meg a gyorsabb barnulás.
Szolárium után nincs felesleges krém a bőrömön és büdös sem vagyok.
Imádom. Nem fogom lecserélni soha! :)