Egyéb

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: renata1989, Módosítva: 2021. november 19.

Ár:   60 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

• 350 000 villantásával több ember kezelésére is alkalmas
  • 10J / cm2 energiájával a legerősebb készülékünk
  • 3,1 cm2-es Quartz lámpájával és gyors villantásaival a kezelések nagyon rövid időbefektetést igényelnek: két láb kezelése 30-40 perc alatt kész
  • 3 kezelés után 70%-os szőrzetcsökkenés a klinikai tanulmányok alapján
  • 5 kezelés után a maradék szőrszál is gyengébb lesz és lassabban nő vissza
  • 9-10 kezelés után 90%-os szőrzetcsökkenés

renata1989

2021. november 2.

februárban lesz 1 éve, hogy használom a készüléket nagyon elégedett vagyok vele.sokat vékonyodtak a szőrszálak és sok helyen teljesen eltűnt már csak fenntartó kezeléseket alkalmazok eleinte hetente használtam aztán két hetente és havonta.nagy előnye hogy cserélhető a lámpafej valamint bőrfiatalító fej is vásárolható hozzá .amit szintén tudok ajánlani mert hatékony. ár érték arányban is jó a készülék egy hátránya van nincs folyamatos villanás funkció ami gyorsítaná a kezelés idejét .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.