Egyéb

Ár:   119 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   119 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A DEESS IPL készülék egy olyan IPL-es, villanófény technológián alapuló, tartós szőrtelenítő készülék, mellyel saját otthonában szabadulhat meg nemkívánatos szőrszálaitól.

Akár 80-90% szőrzetcsökkenés 4-5 hónap alatt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsofi207

2021. április 12.

Régóta szerettem volna ilyen kezelést és bár annak ellenére, hogy klinkákon havi 1alkalommal kellene megjelenni, sokszor sajnos összeegyezhetetlen, ráadásul nem utolsó szempont, költséghatékonyabban kijönni. Beleástam magam milyen szempontok szerint érdemes választani és végül a J/cm2, amelyben az összes többi otthoni gépek közül messze a legmagasabb, ezért eredményesebb is a reklámozott társaitól.
Többen használjuk a családban, így végképp megérte.
Én a tipik legalkalmasabb típus vagyok a géphez, ezért bíztam is, hogy nagyon hatásos lesz. Nyaktól lefelé mindenhol kezelem magam: hónalj, karok, lábak és bikini rész is. Teszteltem az erősségeket, majd arra jutottam igazából simán mehet a legerősebb fokozat. Egy enyhe meleg érezhető, de egyáltalán nem fáj! Első alkalom után kellemes perzselt szagom lett:))), de sehol nem okozott irritációt, napokkal később sem. Az első időszakokban lelassította az anagén fázist, és nem is kezelés előtti napon borotválkoztam hanem 3-4nappal előtte. Hónaljamnál és bikini részen el is kezdett szépen ritkulni, és nem is azaz erős fekete szőr nőtt, hanem látványosan gyengült barna, növéskor nem is szúrt. A karomon-lábamon meg egyszerűen kikopott, pedig végig sem csináltam a kezelést. Tudjátok a lábon azok a piros pöttyök is megszűntek és mintha javított volna a bőröm egységes kinézetén is a folyamatos villogtatás. Nyárra szerintem jó leszek, de már most nincs benőtt, gyulladt szőrtüsző. A lényeg, hogy akiknek nem ilyen hatásos azonnal, ők is legyenek türelemmel. Meg fog térülni hosszútávon! Szerintem, aki teheti (és bár mindenki tehetné..) mindenképpen ajánlom, mert annyi, de annyi kínos kinézettől és időtől szabadít meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 12.

Többen használjuk a családban, így végképp megérte.

Reka071

2019. április 1.

Az első két kezelés után majdnem abbahagytam, mert semmi változást nem tapasztaltam. De szerencsére nem hagytam abba, a harmadik alkalom után elkezdett kikopni, a negyedik után már az adott felületen lévő szőr 80%-a eltűnt, vagy csak kis pihék vannak a helyén. Ha tartós is lesz az eredmény, akkor életem egyik legjobb befektetése volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

hannikah93

2018. február 2.

Azért választottam ezt a gépet annak idején, mert nagyon sok helyen olvastam, hogy ettől tényleg nem fog nőni a szőr egy idő után és nem kell folyamatosan használni. Szerintem jó döntés volt, hogy végül ezt választottam, mert tényleg olyan, mint ahogy írják! :) Kb. fél évig csináltam először 2 hetente, majd kicsit ritkábban, és egy idő után már tényleg nem nő szőröm. Én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

kisskriszta

2018. január 19.

Barátnőm vette, egy pár hónapra nekem is kölcsönadta, amíg végeztem a szőrtelenítő kúrával, nagyon jó kis gép :) nekem nagyon sokat segített, azóta semmi szőröm nem nő a lábamon, pár alkalom után szinte teljesen eltűnt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

borapanda

2016. május 21.

Már legalább egy éve megvan, gondoltam ideje véleményt írni.
Én hónaljon, bikinivonalon(csak elől-oldalt), és köldök körül használom. Az érzékelője nekem túl kicsi ahhoz, hogy a lábamon használjam, ahhoz én lusta vagyok. 3-4 hónapja használom rendszeresen, ezalatt a köldökömön és a bikinivonalamon lassan gyengültek, majd eltűntek a szőrszálak, most már csak olyan kis pihék vannak, mint az arcon. Hozzá kell tenni, hogy nekem fekete hajam (és szőröm) van, ami eléggé erős, durva, a bőrszínem pedig a kreol felé hajlik, a hónaljamon valószínüleg ezért nem látok jelentős eredményt. 5 fokozata van, én az ötöset nem mertem használni, a négyes is eléggé csíp. Az arcomon is próbáltam (ezaz, bajusz), nem irritál, csíp, ha ott van problémád, ott is használhatod
Működni működik, csak épp nekem nem tökéletes. Ha van pénzed és türelmed, világos a bőröd, sötét a hajad, nyugodtan vegyed meg. Én ezt most már használom, amíg ki nem ég, kihozom belőle a legjobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Már legalább egy éve megvan, gondoltam ideje véleményt írni.

idea

2015. január 28.

Korábban én is próbálkoztam a professzionálisnak mondott IPL-lel, szalonba jártam, de 6-8 alkalom után sem tűntek el a szőrszálak, csupán egy kicsit ritkultak, és lassabban nőttek. Akkoriban (4 éve) még nem volt erre szalongarancia, tehát azt javasolták, fizessek további alkalmakat, de mivel nem győzött meg a dolog, felhagytam a kezelésekkel. Manapság már sok helyen vállalják, hogy a 6./8. alkalom után (testrésztől és szalontól föggően) ingyenesen folytatják a kezeléseket mindaddig, amíg teljesen le nem áll a páciens szőrnövekedése. Ez azért biztató, de így is kb. a DEESS gép árának felét ki kell adni egy testrész szőrtelenítéséért. Hát éppen emiatt döntöttem én az otthoni gép mellett, mert így minden testrészemen használhatom, nem kell szalonba járnom (időpontot egyeztetnem, utaznom....), és ha lehet hinni a villanásszámokra vonatkozó ígéretnek, akkor 3-4 ember teljes szőrtelenítésére is elegendő lesz a gép (-pótizzók vásárlása estén még többre is-). Tehát a matek meggyőzött. Én tegnap vásároltam a gépet akciós áron, 148.800 Ft helyett 119.900 Ft-ért. (Nem tudom, ki szabad-e írnom, hogy hol, ezért inkább csak annyit a dologról, hogy a google első találata a gépre is éppen oda mutat :) ) Szóval tegnap megcsináltam az első kezeléseket több testrészemen is, és mivel nekem nagyon világos, több helyen csak piheszerű szőröm van, így én a maximális, 5-ös fokozatot választottam. Pont olyan érzés a kezelés, mint amilyenre korábbról emlékeztem. 1-es, 2-es, 3-as fokozaton semmit nem lehet érezni belőle, 4-es fokozaton már érzékelhető a hirtelen forróság a bőrön, 5-ös erősségnél pedig egy egyhe csípő/szúró érzést lehet tapasztalni egy ezredmásodpercig. Szóval a legerősebb fokozatot sem mondanám fájdalmasnak, igazából még csak kellemetlennek se, de ez azért is lehet, mert baromi magas a fájdalomküszöböm. (Én a fogfehérítésen is röhögtem a könnyeivel küzdő haverom mellett, és a dermaroller -mások által "nyúzásnak" aposztrofált- kezelését is rezzenéstelen arccal viselem, szóval lehet, hogy nem én vagyok a legjobb benchmark-nak) :) Update-elni fogok az eredményekről, de azzal megvárom a 3., 4. kezelés végét. Remélem, tudtam segíteni a terjedelmes kommentemmel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

sgab

2014. október 6.

Sokáig tervezgettem a tartós IPL szőrtelenítést, de nagyon nem akart összejönni a pénz a szalonos verzióra, ezért végül e mellett az otthoni IPL gép mellett döntöttem. És szerintem végül jobban is jártam, mert így nem csak a lábaimat és a hónaljamat szőrtelenítettem (ami igazából a fő project lett volna) hanem a karomat, államat, bikinivonalamat is és még a hasamon egy kicsi részen is használtam. Most a fő kezelések után már csak kb. 1-2szer veszem elő a gépet egy félévben, hogy az esetleg felbukkanó vékony szálakat levillantsam. Szóval nálam abszolút 5-ös ez a Deess IPL gép! Mostanra a hugicám is rákapott, és neki persze így ingyen van… de belefér, ha jól emlékszem vagy 6 embernek is elég a villanás ami van benne. A férjemet még győzködöm, bár általában nem zavar a szőre, a fülén és a vállán van pár brutális szál… :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.