Egyéb

Ár:   64 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   64 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék egy extra magas 350.000 villanással és cserélhető lámpafejjel rendelkező modell.

• A lámpák kezelő nyílás ablakának felülete 3,1 cm2, így nagyon gyorsan elvégezhetők a kezelések.
  • Gazdaságos: cserélhető lámpafejjel rendelkezik, így a 350.000 villanásszám elhasználása esetén nem kell elbúcsúzni a készüléktől, hanem elegendő csak egy új lámpát rendelni.
  • Ergonomikus design által zökkenőmentesen végezhető a kezelés, még a nehezen hozzáférhető területeken is.
  • Integrált beépített bőrérzékelő szenzorral ellátva a nagy biztonságért.
  • A lámpa élettartama kijelzőn százalékban nyomon követhető.
  • Gyors, megbízható és fájdalommentes.
  • Extra fényterápiás lámpákkal is kapható (bőröregedésgátló és akne kezelő lámpa).

Kati04

2019. március 25.

Rengeteg otthoni ipl gép van már a piacon, így elég nehéz választani. Utánaolvasás után azt találtan, hogy számomra a gépek legfontosabb jellemzője a J/cm2, ami kifejezi egy gép erősségét, ez pedig a kezelések eredményességét. minél nagyobb ez a szám, annál erősebb a gép, annál nagyobb arányban fog ritkulni a szőr. Sok otthon gép 2-5 J/cm2, úgyhogy nagyon örültem, mikor megtudtam, hogy ez a gép 13 J és még árban is jóval kedvezőbb hasonló pl Philips termékeknél. Emellett ennek a gépnek cserélhető a feje, így ha elfogytak a villanások nem kell egy új készüléket vásárolni, elég egy új fejet venni.

Kicsit kételkedtem a gép hatékonyságában, de nagyon örülök, hogy végül beruháztam rá. Több időbe telt, mire eredményt láttam, mint ahogy a leírásban állítják, de vannak területek, ahonnan teljesen kikopott a szőr, úgyhogy nagyon örülök. Fehér bőröm és söét szőrszalaim vannak. Egy területet 3x villantok le egy kezelés alkalmával. Így elég hosszú idő, mire végigmegyek a lábamon de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

koli

2019. február 17.

Lassan fél éve használom, és a lábszáramról eltűnt a szőr 90%-a, szép, sima a bőröm, mindenféle rusnyaság nélkül. Hónalj és bikinivonalon még nem ennyire jelentős az eredmény, de ott is szépen hullajtom el a szálacskákat. Nagyon fehér a bőröm és sűrű, fekete szőrszálakkal vagyok áldott, szóval ajándék ez a gép, csak annyi rosszat tudok róla mondani, hogy tetoválásra nem szabad rávillantani vele (próbáltam, és éget meg csíp, de sok kárt egy-egy villantás nem tett benne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

veronka052194

2019. január 8.

Hali! Ma rendeltem meg akciósan 50ért(black friday) Ahogy megjön elkezdem használni. Jövök majd a tapasztalatokkal.

19.01.08: november óta használom, de sok változás eddig nem történt....:( kezdek kicsit parázni, hogy feleslegesen költöttem rá...Talán lassabban nő vissza.(pedig minden héten használom)az nem teljesen világos, hogy 1x vagy 2x kell egy helyre villogni, de mivel egyszeri villogással is 2óra a teljes láb kar, így eszemben sincs kétszer. leviszem 3csillagra:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Reni07

2018. július 4.

Úgy kezdeném, hogy minden nőnek alanyi jogon járna egy ilyen készülék. 🙂 Áprilisban vettem és eleinte hetente használtam, majd kéthetente. Az első 2-3 használat után a lábszáron már látható volt a ritkulás. Majd az intim részeknél kezdett kikopni a szőr. Tulajdon képpen mindenhol használom. Arc, hónaalj, intim terület (a teljes), láb. Mostanra a szőr 90%-a eltűnt. Viszlát gyulladt szőrtüsző és csúnya, sebes bikinivonal, benőtt szőrök. Szuper! Ami maradt az is gyengécske, nem szúrós. Mindenkinek ajánlom. Ár érték arányban a legjobb!!! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.