Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Minden mentes, természetes, aloe tartalmú dezodor.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ashmatiii

2021. május 26.

Ez egy nagyon furcsa dezodor. Azt hittem krémes stiftet veszek, de ez egy száraz, tömör valami. Rá van írva, hogy zuhanyzás után használandó, méghozzá úgy, hogy bevizezed magát a stiftet. Ekkor érzésre tényleg olyan mintha bekennéd magad, viszont a bőrödön semmilyen "nyomot" nem hagy. Eddig már több teljes napot kibírt, nem lett kellemetlen szag vagy folt. Olyan mintha ott se lenne és ez benne a fura. Mert hogy mégis működik. Pedig olyan mintha be se lennél kenve. És hát ott van még az összetevő lista, ami szinte hihetetlen. Le vagyok döbbenve.
Update: férjnek is működik. Megáll az ész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Update: férjnek is működik. Megáll az ész!

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.