Egyéb

Ár:   £89   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: meskaa, Módosítva: 2021. november 9.

Ár:   £89
Kiszerelés:
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít eltávolítani a pórusok mélyéről a szennyeződéseket, és elősegíti az aktív összetevők felszívódását a bőrápolás során. Eszköz a tág pórusok kiküszöbölésére, ezt az ultrahangos készüléket arra tervezték, hogy két egyszerű lépésben segítsen előmozdítani a tisztább, egészségesebb arcbőrt. Komoly mélytisztításhoz (a Dermapore vízálló a mosdókagyló oldalán vagy a zuhany alatt), állítsa az eszközt Extract Mode (Eltávolítási módba), és helyezze át a finoman ívelt spatulát a bőrfelületre, és figyelje, ahogy az egyenletes rezgések kifejtik varázsukat. Kövesse kedvenc szérumával vagy hidratálójával, és aktiválja az Infuse Mode (Infúziós módot) funkciót, hogy a terméket finoman, mélyebbre jutó vibrációkkal dörzsölje be a bőrébe.

Ár: 32 000 Ft , Eladó: meskaa
Állapot: új, bontott csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, vagy személyes átvétel