DermaGene Deep Peel 4In1 Hidroabráziós Otthoni Arcpeeling Készülék Ems-Sel, Iontoforézissel és Hőterápiával

DermaGene

Ár:   29 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tannat, Módosítva: 2022. december 12.

Ár:   29 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A kozmetikákban alkalmazott eljárások segítségével bőrödet tisztán, selymesen és energizáltan tarthatod. A hidroabrázió eltávolítja az elhalt felső hámréteget és serkenti az ATP termelést, az EMS, iontoforézis és hő pedig segíti a hatóanyagok bejuttatását, a pórusok összehúzását és a selymes puha bőrállapot elérését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

balsika

2022. február 1.

Engem meggyőzött! Nagyon szép és sima lesz utána a bőröm. Jóleső érzés használni, szinte már függőséget okoz. :) Mondjuk az, hogy javasolt hozzá egy termálvíz spray, az elég drágává teszi/tenné. Mert ugye az arcodnak folymatosan nedvesnek kell lennie, amíg használod. De igazából egy vizes szivacs és csapvízzel is ugyanolyan jól működik. Felesleges hozzá a termalvizes spray. Annyire felbuzdultam, hogy a szemkörnyékápolóját is megvettem, ami szintén szuper kis szerkezet. :) Bízom benne, hogy 5-10 év múlva már nagyon markáns különbség fog látszani. Mert most még "csak" 37 vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 1.