Egyéb

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2021. július 5.

Ár:   24 000 Ft
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A készülék mélyrehatóan és kíméletesen tisztítja a bőrödet, további funkciói (EMS,HŐ, LED & ION Technológia) segítségével pedig professzionális szinten ápolhatod és kényeztetheted arcbőröd.

• szónikus mélyreható és alapos arctisztítás a szilikonos sörtékkel
  • szennyeződések eltávolítása ion technológiával
  • Hatóanyagbevitel mikroárammal és hővel
  • Fotonterápia LED-ekkel

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

NovakneViki

2021. július 5.

Június elején lengette be a Dermagene, hogy új termék érkezik, az ufó alakból automatikusan arra gondoltam, hogy a Foreo ufo készülékből fognak inspirálódni. Mikor megláttam az első reklámját, akkor láttam, hogy ez sokkal jobb lesz annál, mert ez az egy kis készülék egyesíti a szilikonos tisztító készülékeket és a mikroáramos arclifting készülékekkel, az, hogy mellé még ledes fényterápiát is kapunk az már csak hab a tortán.
Szerencsére a megjelenés után a hónap végéig még -25% akció is volt a készülékre.
A készüléknek a szilikonos sörtéje puhább, mint a sokak által ismert foreo sörtéje, ugyanúgy rezeg tisztítás közben. A kis készüléket megfordítva lehet a led fényt beállítani és a mikroáramot pedig akkor produkálja, ha a fémet a bőrünkhöz érintjük. A dobozában található még egy mágneses karika, amit, akkor lehet használni ha vattakorongot szeretnénk a gépre tenni, így lehet double cleansing-hez is használni.
Nem elemmel működik, hanem fel lehet tölteni, viszont a töltőkábel csatlakozója aggasztóan vékony. A készülékhez kapott magyar nyelvű leírás tartalmazza az összes infót a géppel kapcsolatban sőt bőrápolási rutin kialakításához még tippek is vannak benne.
Ennek a kis gépnek hatalmas előnye a piacon elérhető társaival szemben az ára, akció nélkül csak 24 ezer forint, szinte a legtöbb mikroáramos készülék a duplájába kerül, ha nem a háromszorosába.
Még csak pár napja használom, de ez eddig a legjobb beruházásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Még csak pár napja használom, de ez eddig a legjobb beruházásom.