Egyéb

Dermapen Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. november 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyesíti magában a hagyományos mikrotűs kezelések és az elektroporációs hatóanyag bevitel előnyeit.

Alkalmazás módjai:

• hatóanyag bevitel (akne, pigment halványítás)
  • ránccsökkentés
  • arcfeszesítés, arcfiatalítás
  • hegek, sebhelyek halványítása
  • pórus összehúzás
  • hajas fejbőr kezelése
  • striák kezelése

Előnyök:

• kétféle technológia egy lépésben, ami szinergikus hatásban fokozza az eredményességet
  • az elektroporáció erőssége állítható, akár teljesen kikapcsolható
  • végezhetők vele hagyományos mikrotűs kezelések is (elektroporáció nélkül)
  • egyenletes hatóanyag eloszlatás
  • a legkényesebb területeken is kényelmes és gyors kezelések
  • szabályozható behatolási mélység
  • hatóanyag juttatható a mélyebb rétegekbe, akár sejtszinten is

Zsenike

2021. február 27.

Többször voltam ilyen kezelésen az elmúlt években. Elsősorban az aknés hegek eltüntetésére és már feszesítés miatt is ezt választottam.
Egyszerűen fantasztikus hatása van, nagyon látványos, halványítja a hegeket, feszesít, frissíti a bőrt, minden jobb tőle.
Az első kezelések után mindig elég piros a bőröm, de utána hozzászokik és alig látszik.
Biztos, hogy még sokszor fogom ezt a kezelést választani, nálam kötelezővé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Biroadr

2020. szeptember 30.

Én egy évvel ezelőttig rendszeresen jártam szemkörnyék kezelésre, mert zavart a gödrös szemem. Először 2 hetente 3-szor, majd havonta egyszer (nyáron mellőztem) mentem. Látványos javulást tapasztaltam, feszesebb lett a bőr a szemem körül,és a gödör kisebb. Én orvoshoz jártam, aki hatóanyagot juttatott be. (egy alkalom nála 14 ezer volt) A kezelést nap végére tettem a legtöbbször, mert kb egy fél napig eléggé látszik a pirosság. Ha reggelre kaptam időpontot, akkor szabit vettem ki :) Most újra akarok járni, de kozmetikába, mert elvileg ott is hasonló mélységig mennek (doki sem ment mélyre) és jóval olcsóbb, így egész arcra akarom most. Szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

dkitti87

2019. szeptember 18.

Nagyon nagy reményeket fűzök ehhez a kezeléshez, már a másodikon túl is vagyok és úgy látom, hogy javul a borom állapota. Elegge tag porusu, zsíros, piros foltos, és sajnos van pár hegem is. Ami változott eddig: kevésbé zsirosodik a borom, talán kisebbek a porusok, és nem olyan piros foltos. Összességében egészségesebbnek tűnik, de várom meg a további hatást, csodát nem várok, de meg várom a WOW hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

zavive

2019. június 24.

Eddig 4 kezelésen vagyok túl, és azt kell mondjam, hogy elégedett vagyok az eredménnyel. Ahogy az előttem szóló is írta, csodát nem kell várni, nem leszel 10 évvel fiatalabb...stb., de a bőröm szebb lett: kisebbek a pórusaim (nem tüntek el!), sokkal könnyeben ki lehet tisztítani őket, gyakorlatilag nincsenek azóta pattanásaim, ha elő is fordul egy-kettő, extra gyorsan fel is szívódik. Tömörebbnek látom az arcbőröm, egységesebbnek, szebbnek. Számomra megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

rayeri

2019. március 21.

Végigcsináltam a 6 alkalmas kúrát. 37 éves vagyok, nem kifejezetten ráncosodásra hajlamos, de a szám két oldalán és a két szemem között azért már vannak látható ráncocskák. A fő ok azonban amiért belevágtam, 2 db anyajegyeltávolítás után maradt heg. A kozmetikus akihez jártam egyébként kifejezetten hegkezelés néven hirdeti. 16.000 Ft egy alkalom, 5 alkalom után 1 ajándék volt. Az első 4 alkalmat 2 hetes időközönként ejtettem meg, az utolsó kettőnél már vártunk 1-1 hónapot. Nekem a teljes kúra alatt nem szúrt mélyre mert állítólag nem a mélység számít a kollagénserkentés szempontjából hanem a pontsűrűség. Ez azt jelenti, hogy kisebb behatolási mélység mellett magas rezgésszámra állította a gépet hogy minél több apró szúrást kapjak. A hegeimet kifejezetten megdolgozta, ott mélyebbre is szúrt. A fájdalom számomra abszolút elviselhető volt fájdalomcsillapítás nélkül is. Első 2 alkalommal glikolsavat+hialuronsavat kaptam utána C vitamint+hialuronsavat. A kezelés végén lángolt a bőröm de valami olyan csodálatos nyugtató fátyolmaszkot+polarizált fényt kaptam rá, hogy a székből felállva a jobban megdolgozott részektől eltekintve szinte semmi nem lászott. 3 napig kentem utána a Paula's Choice Calm szérumával plusz kötelezően 50 faktoros fényvédővel (1 hétre elegendő hipoallergén fényvédőt mindig kaptam a kezelés végén otthonra). 3 nap után pici hámlás volt tapasztalható, utána csak a szép friss bőr. Nekem a legszebb mindig a 2. hét végén volt, de állítólag a fokozott kollagéntermelés 6 hónapig tart majd. Összességében sokat szépített a bőrömön, de hozzá kell tennem, hogy alapvetően sem volt rossz állapotban. Viszont összességében sokkal egységesebb és tömörebb lett, issza a krémeket és látszik, hogy ragyog az egészségtől. A ráncokon szerintem semmit nem változtatott, a hegeken viszont sokat javított!!! Tehát aki ráncfeltöltésre számít, az ne vágjon bele mert ez nem arra való! Általános bőrszerkezet javításra, hegkezelésre viszont maximálisan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.