Egyéb

Dermapen Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. november 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyesíti magában a hagyományos mikrotűs kezelések és az elektroporációs hatóanyag bevitel előnyeit.

Alkalmazás módjai:

• hatóanyag bevitel (akne, pigment halványítás)
  • ránccsökkentés
  • arcfeszesítés, arcfiatalítás
  • hegek, sebhelyek halványítása
  • pórus összehúzás
  • hajas fejbőr kezelése
  • striák kezelése

Előnyök:

• kétféle technológia egy lépésben, ami szinergikus hatásban fokozza az eredményességet
  • az elektroporáció erőssége állítható, akár teljesen kikapcsolható
  • végezhetők vele hagyományos mikrotűs kezelések is (elektroporáció nélkül)
  • egyenletes hatóanyag eloszlatás
  • a legkényesebb területeken is kényelmes és gyors kezelések
  • szabályozható behatolási mélység
  • hatóanyag juttatható a mélyebb rétegekbe, akár sejtszinten is

rayeri

2019. március 21.

Végigcsináltam a 6 alkalmas kúrát. 37 éves vagyok, nem kifejezetten ráncosodásra hajlamos, de a szám két oldalán és a két szemem között azért már vannak látható ráncocskák. A fő ok azonban amiért belevágtam, 2 db anyajegyeltávolítás után maradt heg. A kozmetikus akihez jártam egyébként kifejezetten hegkezelés néven hirdeti. 16.000 Ft egy alkalom, 5 alkalom után 1 ajándék volt. Az első 4 alkalmat 2 hetes időközönként ejtettem meg, az utolsó kettőnél már vártunk 1-1 hónapot. Nekem a teljes kúra alatt nem szúrt mélyre mert állítólag nem a mélység számít a kollagénserkentés szempontjából hanem a pontsűrűség. Ez azt jelenti, hogy kisebb behatolási mélység mellett magas rezgésszámra állította a gépet hogy minél több apró szúrást kapjak. A hegeimet kifejezetten megdolgozta, ott mélyebbre is szúrt. A fájdalom számomra abszolút elviselhető volt fájdalomcsillapítás nélkül is. Első 2 alkalommal glikolsavat+hialuronsavat kaptam utána C vitamint+hialuronsavat. A kezelés végén lángolt a bőröm de valami olyan csodálatos nyugtató fátyolmaszkot+polarizált fényt kaptam rá, hogy a székből felállva a jobban megdolgozott részektől eltekintve szinte semmi nem lászott. 3 napig kentem utána a Paula's Choice Calm szérumával plusz kötelezően 50 faktoros fényvédővel (1 hétre elegendő hipoallergén fényvédőt mindig kaptam a kezelés végén otthonra). 3 nap után pici hámlás volt tapasztalható, utána csak a szép friss bőr. Nekem a legszebb mindig a 2. hét végén volt, de állítólag a fokozott kollagéntermelés 6 hónapig tart majd. Összességében sokat szépített a bőrömön, de hozzá kell tennem, hogy alapvetően sem volt rossz állapotban. Viszont összességében sokkal egységesebb és tömörebb lett, issza a krémeket és látszik, hogy ragyog az egészségtől. A ráncokon szerintem semmit nem változtatott, a hegeken viszont sokat javított!!! Tehát aki ráncfeltöltésre számít, az ne vágjon bele mert ez nem arra való! Általános bőrszerkezet javításra, hegkezelésre viszont maximálisan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.