Egyéb

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   16 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szirisz, Módosítva: 2019. február 17.

Kiszerelés:   16 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

DermaPlast herpesztapasz öntapadó hidrokolloidból áll, amelynek felsõ részét poliuretán film fedi. A tapasz csökkenti a sebre ható nyomást, enyhíti a fájdalmat, valamint párnázza a sebet. A hidrokolloid gélrétege a sebgyógyulást kedvezõen befolyásoló nedves sebkörnyezetet teremt. A tapasz meggátolja a víz, a szennyezõ anyagok és a baktériumok behatolását a sebterületre, továbbá optimális rögzítést és kiváló viselési kényelmet biztosít.

Rzzsofia

2020. szeptember 30.

Nagyon jó kis termék, pár nap alatt megszüntette a (nem kicsi) problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Nagyon jó kis termék, pár nap alatt megszüntette a (nem kicsi) problémát.

oszibarack

2020. szeptember 2.

Update: Egy doboz elhasznalasa utan meg rosszabb velemennyel vagyok. Nagyon sok tapaszt leejtettem vagy osszegyurtem, mikozben probaltam kihamozni a csomagolasukbol, ami minden, csak nem praktikus. Ha pedig leesett valahova, utana nyilvan nem teszem fel a herpeszre. Ez igy egyaltalan nem erte meg az arat, penzkidobas kategoria.

Kozvetlenul a Compeed utan hasznaltam, mikor az elfogyott. Maga a tapasz szerintem nem rossz, eleg jol kiszivja a sebet, es 1-2 oraig tartos is. Viszont: A csomagolasa borzaszto, a tapaszokat csak korommel tudom kikaparni a tasakbol, mert ratapadnak az egyik felere. Ezekutan vagy kezzel teszem fel es azzal fogdosom ossze, vagy a hozza adott kis csipesszel, amit pedig lehetetlenseg nem hozzaerinteni a sebhez... sehogy sem higienikus, es minden alkalommal felbosszant. A masik problema vele pedig hogy nem tapad olyan jol, mint a Compeed. Peldaul eves-ivas utan rogton felazik es levalik, de alapbol sem tapad oda szepen, csak buborekosan. Ez igy egy joindulatu 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Szirisz

2019. február 6.

Fél óra volt, mire ki tudtam bontani egy kis tasakot, amibe egyenként csomagoltàk a tapaszokat. Ezutàn feltettem, nem ragadt oda. Bontottam màsikat, próbáltam alaposabb lenni, de akkor is felvàlik.Annyira dühös vagyok, hogy a megszűnt Compeed tapaszt ilyen szeméttel próbàljàk utànozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.