Egyéb

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2020. április 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A dermaroller kezelés az esztétikai bőrgyógyászatban alkalmazott legújabb bőrfiatalító eljárások egyike. A kezelés alapja az, hogy a bőrfelszínen négyzetcentiméterenként 250 egészen apró tűszúrást ejtünk egy rendkívül finom, éles hegyű tüskékkel borított hengerrel. A bőrt érő finom kis sebzések hatására olyan biológiai aktivátorok kezdenek termelődni, melyek beindítják a bőr saját regeneráló mechanizmusát. Ennek a lassú, természetes folyamatnak a során a kollagén rostok termelődése 300-400%-kal fokozódik, ami az apró ráncok látványos csökkenését, a tág pórusú bőrfelszín elsimulását, az apróbb bőrhibák eltűnését és a bőr fiatalosabb megjelenését eredményezi. A bőr tónusosabbá, feszesebbé válik. Ezt nevezzük kollagén indukciós kezelésnek. A dermaroller kezelés előnye a többi esztétikai kezeléshez képest a minimális felépülési idő.

aagoc

2017. február 4.

31 éves vagyok és kb 1 éve találtam rá a dermarollerre, akkor döntöttem el hogy megcsinálom az otthoni kezeléseket, de mivel sok óvatosságra intő véleményt olvastam az 1 mm-esről, nem mertem belevágni… Nos ,egyáltalán nem kellett volna tartanom tőle. A 200 tűs kütyüt orvosbarátnőm segítségével szereztem be Mo-i nagykerben.
A bőrőm zsíros, mindig is voltak pattanásaim, mitesszereim, utóbbiak most is megvannak, viszont a bőrőm felszíne nagyon száraz tud lenni, főleg télen, a kozmetikus szerint seborrheas jellegű. 30 felé a sok akne miatt a bőrömön látványosabbak lettek a hegek, és a tág pórusok, emiatt döntöttem a roller mellett.
Ezidáig 2 kezelést csináltam, 1 hónap eltéréssel, de tervezem gyakrabbra venni, mivel már másnap tudok menni emberek közé.
Tehát a kb 1 órás művelet:
1. tiszta alkohollal (vagy legutóbb svédkeserűvel) fertőtlenítem az arcomat, majd radírozok, közben egy kis tálkában már áztatom a rollert, hogy mindenhol fertőtlenítve legyen
2. utána kamillateás gőzöléssel puhítom a bőrömet, nekem a kamilla mindig is jó hatással volt rá
3. megint egy alkoholos átkenés és óvatosságból Lydocainos krémmel vékonyan bekenem az arcomat. Az érzékenyebb részek mint orr, homlok többet kapnak, 5 percig hagyom hatni
4. rollerezek nagyjából tízszer vízszintesen, függőlegesen, de szoktam keresztbe is, általában ha lassabban csinálom az kevésbé kellemetlen. Az orr és homlok részeken rosszabb, a többi helyen teljesen elviselhető. Az orrom és szám közötti részt nem bírom :)
5. végül Octanisept oldattal kenem át, ami sebgyógyulást segít és fertőtlenít
6. estére rákenem a nagyon tápláló kollagénes-kubebás házi készítésű krémemet. Illetve nekem nagyon jót tesz az aloe vera növényem levelének a belső zselés része, igazi bio forrás :)

0. lépésként érdemes előtte 1-2 nappal jól megtisztítani az arcot. Kezelés közben égő vörös a bőröm, de vérzést 1 mm-es tűvel még nem tapasztaltam. Másnapra elmúlik a vörösség, enyhe pír marad ott, ahol többet időztem a rollerrel. Utána inkább húzódik a bőrőm, de nem száraz, házi tápláló krémemmel kenem napi 2x. Nekem nem hámlik, nem sebes, mintha felfrissülne, élettel telibb lenne. Tegnap a nyakamat és szemkörnyeket is nagyon óvatosan átgörgettem, nem duzzadt fel. Tervezek tápláló, ápoló ampullát is vásárolni, amit kezelés közben használnék.

Nekem úgy érzem nagyon jót tesz a bőrömnek, viszont azt is gondolom mintha vastagabb lenne, valahogy jobban viselné, de lehet a két évtizedes állandó zsírosság és mitesszerek miatt. A krémkészítő ismerősömnek pl nem vált be, neki normál bőre van, és nagyon begyulladt tőle, bár kozmetikus csinálta, de utána nem is javasolta neki a nő. Így érdemes jól utánajárni és aztán kísérletezni.
Én nagyon örülök neki, hogy találtam egy ilyen szuper eszközt! És mivel kiderült hogy nem kell nagyon rákészülnöm (otthoni 1-2 napos lábadozás), ezért 1-2 hetente szeretném csinálni, hogy nyárig látványosabb legyen az eredmény. Sok sikert nektek is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Tehát a kb 1 órás művelet:
5. végül Octanisept oldattal kenem át, ami sebgyógyulást segít és fertőtlenít

Rika77

2016. október 18.

Nekem 2 éve csinálta kozmetikus öszi tèli időszakban,7 kezelés volt először 2 hetente majd átváltottunk 3 - ra mert úgy látványosabb volt a változás. A bőrömön rengeteg akne , régebbi pattanás piros foltja és pigmentfoltok voltak . A legeredményesebb kezelés amin valaha voltam az én bőrömmel csodát tett. Most fogog járni megint a télen mert már nincsenek pattanásaim de pigmentfolt van és nagyon jól feszesít és simítja a ráncokat. Én biztos nem csinálnám otthon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

ancus83

2016. október 17.

Minden évben csinálok egy kúrát itthon az arcomon (6 hétig, hetente egy alkalommal) a bőröm évről-évre szebb! A fájdalom személy szerint nem érdekel, az eredményre koncentrálok csak, úgyhogy nagyon is megéri a szenvedést! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Dorci1987

2016. május 4.

Megelőzés és karbantartás miatt kezdtem el használni a dermarollert, egy kozmetikus ajánlására. Ebayről rendeltem egy 0,5 mm-es, 190 tűs változatot. Rengeteget olvastam róla, mielőtt belevágtam, többek közt itt is :-) A második kezelésen vagyok túl, de azt kell mondjam, ha lehetne, egész évben csinálnám minden héten :D Fájni nekem fáj, főleg homlok környékén érzem a kellemetlenséget, bár nem elviselhetetlen egyáltalán, pedig érzéstelenítés nélkül használom. Itteni javaslatok alapján mindent Brandolife kéz- és bőrfertőtlenítő spray-vel fertőtlenítek, a kezemet, a dermarollert, az arcomat, és minden krémet, ampullát, amit használok közben. Természetesen tiszta, frissen mosott törölközőt készítek magam mellé. Ezen kívül pedig gyógyszertári alkoholban áztatom 15 percet a rollert, mielőtt használnám. Ezalatt leradírozom az arcom, amihez az Avon Naturals teafaolajas arcradírját használom, valamiért nagyon szereti a bőröm. Ezt követően fertőtlenítek mindent a sprayvel, majd a 15 perc alkohol elteltével megkezdem a rollerezést. Első körben 10x10-es kereszteket csinálok az arcomon kis sávonként. Ezzel végigmegyek az egész arcomon, és ha ezzel készen vagyok, akkor jöhet egy kéz- és rollerfertőtlenítés ismét. Majd kibontok egy Terra Naturi Lifting Soforteffekt ampullát, és belemasszírozom az arcomba, a szemem környékét is gondosan bekenem vele, igazából, amennyit felvesz. Próbálkoztam a CV CadeaVera Hyaluron Boosterével is, de nekem fele annyira sem jó, mint ez a Terra Naturi csoda, és ez utóbbinak az összetevői is sokkal szebbek :-) Megtalálható a termék itt a Krémmánián, bővebb véleményt ott írtam róla. Ha a bemasszírozás megtörtént, ismét 10x10-es keresztekben indulhat a rollerezés. Ha ezzel is készen vagyok, akkor nincs más hátra, mint ismét egy kör fertőtlenítés a rolleren, még egy kör a kis ampullából az arcomra, plusz egy adag Himalaya Multipurpose krém a pirosság és irritáció megszüntetésére, majd jó nagy adag natúr kókuszolaj :-)

Este szoktam megcsinálni ezt a szuper kis kozmetikai kezelést, hogy éjszaka legyen idejük beszívódni a hatóanyagoknak, és múljon a pirosság :-) Másnap és harmadnap teljesen olyan az arcom, mintha leégett volna, így a Himalaya Multipurpose krémet használom továbbra is, valamint mivel a dermarollerezés nagyon szárítja a bőrt (erre sehol máshol nem figyelmeztettek, csak itt), ezért finomítatlan shea vajjal, és Himalaya extra intenzív hidratáló krémmel kenegetem nap közben. Az utána lévő pár napban mindenképpen kerülni kell a napsütést, mert az UV sugárzás leállítja a kollagéntermelést. Ezért javasolják inkább télen kúrát, de én nem bírtam várni, és nagyon örültem a két hetes rossz időnek, bele is vágtam :D Mellette pedig 50 faktoros naptejjel is kentem az arcomat. Arckrémként pedig a Schüssler Nr.1-est használom a csodaampullával dúsítva.

A bőr egy-két nap múlva elkezd hámlani, amit lágy bőrradírozással segítek, akár reggel-este igény szerint, ezzel eltávolítom az elhalt hámsejteket, és mellette munka után hidratáló pakolást teszek az arcomra (Terra Naturi sensitive mask), plusz éjszakára megy a kókuszolaj ugyanúgy. Van amikor ezt a kis csoda ampullát natúrban is rákenem az arcomra a rollerezést követő pár napban, hogy mélyre tudjon hatolni, és jól kifejthesse a hatását :-) Három nap múlva pedig már gyönyörű az arcom, imádom :-) Sem pirosítóra, sem alapozóra nincs szükségem, még a karikás szemeim is sokkal kevésbé karikásak :-)

A rollert pedig teljesen sterilen, száraz, hűvös helyen tartom.

Ha hozzászokik a kis arcom a 0,5-ös fájdalomhoz, akkor szeretnék majd váltani 1 mm-esre :-) Update pedig hamarosan következik! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

A rollert pedig teljesen sterilen, száraz, hűvös helyen tartom.

Kacija

2016. február 21.

Nemrég kezdtem a dermarollelezért, amolyan karbantartás miatt a koromból kifolyólag A vízhiányon kivül semmi gond az arcbőrömmel, egy kis ráncosodás elindult a szemem környékén :) 540-es 1mm-es rollert használok, mivel ez a méret az, amelyet az egész arcon otthon használhatunk anélkül, hogy gond lenne belőle, és ezt a méretet ajánlják a szakemberek is homlok, szemkörnyék, arc kezelésére. Orrhoz a 05mm-es a megfelelő méret. Nekem nem kell érzéstelenítés, én nem érzek fájdalmat, pedig rányomom, inkább kellemetlen az egész, a legvégén az égő, viszkető érzés ami rossz. Persze, a fájdalom küszöb mindenkinél más :)
A rollert, a kezemet és az arcomat, meg a krémes tégelyt, ampullás üvegcsét stb. BrandoLife fertőtlenítő sprayvel lekezelem (nem csípi az arcbőrt, ettől nem kell tartani), illetve van Babylove hygiéniai törlőkendőm is, és amit lefújtam, arra teszem, így nem lehet gond. A rollerezést úgy végzem, hogy minden területen 5x5x5 végigmegyek, aztán JimJams Aloe Hialuron gél kerül fel, majd Annemarie Börling Regeneration ampulla követi, és azt is berollerezem a bőrömbe, szintén 5x5x5 végigmenve az egész arcomon és addig ismételgetem, amíg az ampulla ki nem fogy :) Végezve Himalaya Multipurpose Creammel bekenem az arcom, ami segíti -cink, aloe vera, különféle olaj tartalmával- regenerálni a bőrt, fertőtlenít, valamint megszünteti az égő-viszkető érzést a végén. Ez után szűz kókuszolajat kenek fel, és végeztem.
Mivel rendkivüli mértékben igényli a bőröm a hidratálást, rollerezés után pedig még jobban, és ezidáig semmi nem nyújtott tökéletes eredményt, rátaláltam egy fantasztikus termékre, ami itt is segített, a Schüssler 1+Age Controlle+8 krémekből keverék. Tökéletesen hidratál, és segíti a ráncsimitó folyamatot. Totál bio termék. Emellett Dr.CHen Kollagén+Q10 vagy az Aloe Vera+teafaolaj szövetfátyol maszkot is használom rollerezés utáni napokban.
Szakember mondta, hogy 1 kúra 4 alkalomból kell álljon, heti 1x, majd várni kell 1-3 hónapot, és így váltakozzzanak az idők. Szép lassal látható az eredmény, és hónapok kellenek a teljes regenerálódáshoz. Nekem az első kezelés után is már mutatkozott eredmény, úgyhogy lelkesen folytatom tovább :) Annyi negatívuma van a kezeléseknek, hogy a szemem környéke megduzzad másnapra, de aztán szépen leapad, ahogy a vörös börpír is múlik, de az nálam általában 2 nap. A duzzanat a hirtelen vérbőség, és az erős irritáció miatt van érzékeny bőrűeknél. A Himalaya krém rengeteget segített , de akár kamilla borogatást is lehet valakalmazni. :)

Update: 6. alkalmon vagyok túl. A szemem körül szépen beindult a regenerálódás :) Eleinte, a rollerezés közben érzett kellemetlen érzés mára teljesen elmúlt , és utána sincs már az az égő-viszkető utóhatás, csak enyhe börpír látszik, ami másnapra elmúlik.
Mostanra megtaláltam a tökéletes kezelést a roller mellett. Először 15x végigmegyek minden területen, majd CV Face Hyaluron boster ampullát dolgozok be (Müllerben kapható 300Ft/ampulla). Mivel több dolgot kipróbáltam ezidáig, tapasztalataimból kiindulva leírhatom, hogy számomra ez lett az egyik tuti anyag, mivel hidratálás, ránctalanítás, regenerálás a célom. Mikor rákenem a folyadékot az arcomra, ismét végigmegyek 15x minden területen. A rollerezés után Dr. Chen aloe vera teafa szövetfátyol maszkját teszem fel 30 percre. Ezt követően a Schlüssler krémkeverék kerül fel, amit egy infrás arcmasszírozóval dolgozok be. A legvégén a Hymalaja krém jön ami teljesen megszünteti az enyhe kipirosodást, most már rövid időn belül :) Gyakorlatilag másnapra semmi nyoma pírnak, csak egy kis UV szűrős krém kell az arcomra, no és a Schlüssler krémkeverék továbbra is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

grizus

2016. február 11.

Nem egész 2 éve csinálom. Főleg egy 1,5-ös, 198 tűs rollert használok. Mindenkinek a kevesebb tűset ajánlom, mert a sűrűbb tűs nem tud behatolni a bőrbe! Patikában kikeverhető érzéstelenítő krémet használok hozzá, fertőtlenítésre pedig alkoholt, teljesen jó az is. A lekent arcra folpackot teszek és maximum egy és negyed óráig hagyom hatni az érzéstelenítőt. Utána vízzel le a krémet területenként. Rollerezés előtt hyaluronsavat és szilíciumgélt teszek rá. Utána le lehet törölgetni alkohollal, majd virágvízzel és ekkor teszek rá gyorsan aloe gélt is, majd haladok tovább. De ez nem tubusos aloe gél, hanem az a tiszta gél, amit üvegben lehet kapni! Ehhez teszek kis olivát és úgy használom. Ha az egész megvan, agyagport elkeverek tejföllel, kis olívaolajjal és ezt teszem rá hosszabb időre. Azelőtt is használtam pakolást, de mióta így csinálom, kevesebb pattanás jön ki másnapra, pedig azelőtt sok volt. Utána aloe gélt teszek rá, aztán jöhet a krémezés. Másnap még elég piros, a következő nap pedig hámlik, általában ekkor, vagy a rákövetkező nap szedem le a hámlást valamilyen krémes pakolással. A művelet utáni pár napban sokat kell hidratálni, ekkor csak az aloe gél+olivaolaj szérumomat használom, újabban a Jimjam liposzómás szérumát is és sok hidratáló krémet. Van egy kis ultrahangos gépem és ha ezzel és olivás aloéval vagy más szérummal kezelgetem a bőröm a roller utáni napokban, puhább marad, nem hámlik és így pakolás se fontos. Amúgy a Natura Siberica Daurian pakolását szoktam használni rá, de mást is lehet. A rollerezés utáni pár napban egyértelmű a feszesítő hatás. Aztán ez csökken, de én úgy látom, hosszú távon is jobb a bőröm. Lehet, hogy a feszesedés-érzés csak pszichés, de jobb tükörbe nézni. Az biztos, hogy a pattanásaim száma radikálisan csökkent, régen sokkal gyulladtabb volt a fejem. Persze ennek más oka is lehet, de szerintem ez is használt. Újabban kéthetente csinálom, kozmetikus javaslatára. Idősebb, vékonyabb bőrnél ártalmas is lehet, erre figyelni kell. Akinek jó turgorú, de problémás, tág pórusú a bőre, annak érdemes kipróbálni. Időközben rájöttem, hogy nem érdemes erősen csinálni, mert nem használ jobban, de pirosabb és fájdalmasabb utána a bőr - tehát nem jobb attól, mert erősebben csináljuk. Ja és a Lidokain nekem semmit sem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Barabella

2016. január 26.

Én félévig 0,5 mm-s tüvel kinoztam magam, nem sok eredményt vettem észre. Majd megrendeltem az 1 mm-s és sokkal szembetünőbb a változás, viszont sokkal fájdalmasabb is. Én főleg pattanás utáni hegek, foltok és tág pórusra használom, nem lesz egyik napról a másikra gyönyörü bőrünk viszont kitartó használattal szerintem szebb bőrképet kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

GNóri

2015. szeptember 21.

Nekem 1 mm-s dermarollerem van, szerencsére különösebben nem ráncos még az arcom, inkább a pattanások utáni piros foltok, hegek eltüntetése a célom. A kezelés tényleg fáj, de hát ez nem meglepő, ha tűvel szurkodjuk az arcunkat, az sehogy sem lehet jó élmény. Viszont azt vettem észre, hogy használatról használatra egyre kevésbé fáj. Az első alkalom még brutál volt, de a második és harmadik már elviselhető volt. És bár én bírom a fájdalmat, 10-15 percnél többet nem tudom csinálni. A homlokomat már kihagyom a dermarollerezésből, nekem az valami kegyetlenül fájt. Csak az orcákon használom. Nekem vérzik is, illetve másnap reggelig olyan a fejem mint egy paradicsom.
Dermarollerezés után LRP termálvíz sprayt fújok az arcomra, az elvileg bőrnyugtató hatású. Utána többször, több rétegben aloe vera gélt kenek fel, majd éjszakára jó vastagon bekenem a LRP cicaplast baume-al, amibe cseppentek egy kis jojobaolajat és egy cseppet a hyaluronsavas szérumomból. Így már másnap estére meg sem látszik az arcomon, hogy meg lett kínozva.
Eddig háromszor használtam (kéthetente péntek este, így hétvégén van ideje megpihenni szegény arcomnak), de sajnos nagy változást még nem vettem észre. Persze azért még nem adom fel, bízom benne, hogy terápiaszerűen, több hónapos alkalmazás után majd látszódni fog az eredmény. Addig kap egy átlagos értékelést, ha történik javulás, felpontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Matilda

2015. július 29.

Én jelenleg egy 1 mm-es dermarollert használok kb. 1-2 hetente szoktam az arcomon, nyakamon és dekoltázsomon. Előtte lefertőtlenítem a dermarollert alkohollal, a bőrömet pedig antibakteriális szappannal mosom meg, utána pedig befújom ezüstkolloid oldattal. Külön érzéstelenítőt nem használok rá, bár nem egy kellemes érzés, de szerintem ki lehet bírni. Van, hogy valamikor nagyon fáj, máskor szinte meg sem érzem. Ha nagyon száraz a bőröm, akkor bekenem egy kis aloe géllel vagy kevés olajjal előtte, mert amúgy nagyon furcsa hangot ad ki a tű mikor görgetem rajta.

Én is utánaolvastam mielőtt nekiálltam, sok helyen mondják ezt a 4 irányos dolgot( + X ), én viszont ezt nem alkalmazom, hanem olyan irányban csinálom mindig, hogy kézre álljon és könnyen elérjek minden részt magamon. Én nem hagyok ki semmit, a számat és a szemhéjamat is végig szoktam görgetni, persze nagyon óvatosan. Az orrom is egy kritikus pont, ott is nagyon oda kell figyelni, nekem már volt, hogy sikerült lekarmolnom, de nem volt vészes szerencsére. Ahol problémásabb a bőröm, ott többet időzök, mint a többi részen, ráncokra, bőrhibákra, tág pórusokra több figyelmet fordítok.

Miután végeztem, természetesen lángol a bőröm és paradicsom vagyok. Vérezni nem szoktam, max 1-2 apró pöttyben, de annyira nem nyomom rá. Utána leöblítem hideg vízzel magam vagy szoktam egy kis törölközőt berakni a fagyasztóba, hogy jó hideg legyen (nem fagyott) és le tudjam vele nyugtatni a bőröm. Utána aloe gél és hialuronsav keverékét oszlatom el a bőrömön, ami kicsit csíp, de a procedúra utána már meg se kottyan.

Általában este szoktam végezni a műveletet és mindig új huzatot húzok a kispárnámra és az arctörlő törölközőmet is lecserélem, hogy nehogy valami baci belemenjen a bőrömbe. Másnapra a pirosság nagy része eltűnik, de a jobban megdolgozott részeken látszik kicsit, hogy rózsásabb a bőröm. Másnap reggel csak vízzel mosok arcot vagy ha este kicsillogott a bőröm, akkor valami nagyon kíméletes lemosót vagy babylove sensitive fürdetőt használok. Utána szintén bekenem magam aloe géllel majd 50 faktoros la roche-posay fényvédővel, bár ha nem dermarollerezek, akkor is ezeket a termékeket használom magamon. Sminkelni nem szoktam, egyáltalán semmit, max szempillaspirált, mert az ugye nem a bőrömön van, de még a szemöldökömet sem festem ki ilyenkor 1-2 napig. Az enyhe bőrpír ellen sem teszek semmit, engem nem zavar ha a boltban vagy máshol látják, hogy kicsit pirosabb vagyok, annyira nem is észrevehető. Amúgy meg ha tudom, akkor péntek vagy szombat este csinálom és akkor suliba már gyógyult arccal mehetek.

A hatását tekintve nagyon elégedett vagyok. Használat után 2-3 nappal olyan a bőröm, mintha kicserélték volna. Ha van pattanásom, az is hatványozottan gyorsabban gyógyul, feltöltődnek az apró ráncaim és ragyog a bőröm. Én úgy vettem észre, hogy a pórusaim is csökkentek azóta, plusz van 3-4 pattanás után visszamaradt mélyedés a bőrömön, amiknek a mérete szintén csökkent, mióta dermarollerezek. Ami nagyon meglepett, hogy a szemöldökömben és körülötte olyan helyen is kinőttek új szálak, ahol eddig nem is voltak. Eddig is elég szép dús szemöldököm volt szerencsére, de örülök az új szőröknek. :)

Szerintem ez egy nagyon jó kis találmány, számomra bizonyított a hatása és örülök, hogy rátaláltam, valamint, hogy itthon is csinálhatom magamnak és nem kell kozmetikushoz menni aranyáron. Kb fél éve használom már és biztosan folytatni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

BettiBoop

2015. július 16.

Nekem hatástalan volt, striákra használtam. Nagyon sokat olvastam utána mielött használni kezdtem, fertőtlenítés, mindent betartottam. 1,5 mm majd 2mm-essel is próbálkoztam, de hatást sajnos nem tudtam elérni. Érzéstelenítőt nem használtam, így elég fájdalmas de ki lehet bírni(én csak testen használtam, arcon durva lehet). Nem vagyok sajnos elégedett, pedig nagy reményeket fűztem hozzá és jó pár alkalommal "megkínoztam" magam. Konkrétan semmi változás. Valamint elég macerásnak is tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.