Egyéb

Ár:   5700 Ft és 13 990 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   6 g és 15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Wr., Módosítva: 2018. október 13.

Ár:   5700 Ft és 13 990 Ft
Kiszerelés:   6 g és 15 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szilikon gél hegek kezelésére

• Hegek kezelésére a sebgyógyulás után, amikor a bőrfelszín már ép.
  • Fokozott hegképződés (keloid) megakadályozása műtétek, égési és egyéb sérülések után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anie16

2021. április 16.

Arcomon használtam, anyajegy eltávolítás után. Gyönyörű lett a heg, a létező legjobb krém erre a célra!
A maradékot a kezemből mindig rákentem egy két évvel korábbi, csúnya, foncsoros hegre (szintén arc), és szépen kisimította azt is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

erasm98

2021. március 30.

az arcom egy kis részén pattanásokkal küzdöttem (de ott... hát, nem szépítem, egyre undorítóbban), végül a bőrgyógyász mondta, hogy egy antibiotikumos kezelést megpróbálunk, de említette, hogy hegeket hagynak hátra ezek a pattanások. A gyógyszeres kúrám már véget ért, a patik eltűntek (ugyan menstruációkor visszajönnek még mindig azon a területen (amúgy tudja valaki, hogy ez miért lehet?), de benzoil-peroxiddal kordában tartom őket) Hegek sajnos tényleg maradtak, viszont hallottam erről a krémről a skinsmart youtube csatornáján, és mivel ezek nagyon friss hegek, gondoltam még érdmes lehet kipróbálnom. 3 napja használom, de már most nincs akkora kráter a pattanások helyén, szval abszolút nem bántam meg, hogy beruháztam rá.
Hetek múlva jövök updatelni, kíváncsi avgyok, nagy reményeket fűzök a dermatixhez :)

UPDATE: sajnos abba a hibába estem, hogy akkor írtam először erről véleményt, amikor a ciklusom olyan szakaszában voltam, amikor a legszebb a bőröm. Tényleg segíti amúgy a heggyógyulást valamennyire szerintem, de nem olyan látványos és csodaszer, mint aminek hittem. Ez mondjuk nem feltétlenül a krém hibája, hogy ilyen elvárásaim voltak, de így már nem állítom olyan biztosra, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

hzs

2021. január 15.

Nagyon csúnya pattanásra vettem (a Skinsmart ajánlására), arra sajnos már későn kezdtem el használni, viszont az új, sebesebb (=kinyomás miatt picit vérző, felsértett bőrfelületű) pattanásokra használom, és azokat tényleg nagyon gyorsan javítja. A nem sebes pattanásokra továbbra is a LRP Cicaplast BaumeB5-öt használom. Az ára elég sok, én 6000 ft-ért vettem, de amíg a pattanásokat gyorsan javítja, kevés elég belőle (napi 1-2x használattal), addig nekem mindegy mennyibe kerül. Azt hiszem sokan vagyunk így, hogy nem sajnálnánk a pénzt, csak valami biztosan hasson és ne legyen önbecsülési gondunk a bőrproblémáink miatt.

UPDATE: egy nagyon csúnya nagy pattanásom volt, amit persze agyon nyomogattam fürdés után. Este rákentem és reggelre iszonyú sokat javított rajta, halványabb, nem púpos, nem gennyes tetejű stb. Bárcsak korábban ismertem volna ezt a terméket, akkor tuti csak ezt használnám SOS sebes pattanásokra.

UPDATE 2: ********** EZ A KRÉM VALAMI CSODA!!! *********
Véresre, sebesre, tényleg nagyon undira nyomkodott hatalmas pattanásomat már egy éjszaka alatt hihetetlenül javította. De úgy, hogy ilyen korábban kb hetek alatt lett volna magától. Nekem tényleg csodaszer, borsos ára ellenére nagyon tudom ajánlani. 6000 forint, de tényleg sokáig jó, mert csak a pattanásra kell kenni és napi többszöri használatnál is sokáig bírja. Mármint amíg van a pattanás, amúgy nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

UPDATE 2: ********** EZ A KRÉM VALAMI CSODA!!! *********

ilditoth

2021. január 2.

Nekem nagyon sokat segített a gyulladt, agyonnyomkodott bőrömön. A leírás szerint friss sebre nem szabad tenni, de láttam az egyik előző véleményezőnél, hogy úgy is használja - és tényleg jó. Nagyon pici kell belőle, és néhány nap alatt - napi kétszeri használat mellett - szépen javult a bőröm állapota (mellette egyéb csodaszereket is bevetettem, nyilván :)) A régebbi hegeken egyelőre nem látok változást, de azt hiszem, azt írják, hogy a 2 hónapnál frissebb hegeket lehet vele eredményesen kezelni, szóval ezen a téren nem várok nagy változást.
Ha nem lenne ilyen drága, esküszöm, ezt használnám primer helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Ha nem lenne ilyen drága, esküszöm, ezt használnám primer helyett.

danyadi77

2020. november 16.

Lányom használta az eltávolított anyajegy hegének kezelésére. Magamtól biztos nem vettem volna meg ennyiért, olyan ajánlotta, akinek már bevált, pl. Contractubex helyett. Tényleg szépen, látványosan javít a hegek állapotán. A maradékot pattanás utáni hegekre kentük és lehet, hogy újravevős lesz az ára ellenére, annyira bejött. Kipróbáltuk most a LRP Cicaplastot is, kaptunk egy kis mintát, de nyomában sincs ennek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 16.

Beus13

Korcsoport: >54
2020. május 10.

3 hete vettem, akkor volt 2 hetes a kéz műtétem, csukló nyílt darabos törés után S alakú 12 centis heg.

A zselé nem irritál, hidratáló hatása van és nyugtató, nem érzek a seben viszketést vagy feszülést.
Nem kell sok belőle, én elsőre egy picit vettem, ez kb 3 -4 hetet kitart napi két alkalommal, a végén már nehezen jön ki és így van hogy sokat nyomok.

Most rendeltem tapaszt, az gazdaságosabb szerintem, pláne ha ketté vágva is betakarja, mert 6 hétig újra felhelyezhető és árban ugyanaz mint a kisebb krém.
Hétfőn jön meg, majd kiderül, hogy működik az újra felrakás.
A sebem egyelőre csúnya vörös, de most volt 5 hetes, 3 hete kenem de minimum 3 hónap használat után majd elmondom valóban jó -e a túlhegesedés ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 10.

Hétfőn jön meg, majd kiderül, hogy működik az újra felrakás.

Amorbird

2020. február 5.

Zseniális krém, minden pénzt megér! Elég durva hegre használom a fejemen és egy hét után látványos javulást tapasztaltam. A bőr textúra egyenletes lett, pirossag elkezdett halványodni! 1 hónapos heg kezelését kezdtem meg vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

artep04

2019. május 30.

Anyajegyek eltávolításából adódó hegeimet kezdtem el ezzel a géllel kezelni. Az árát elég borsosnak mondhatjuk, de megéri!
Mivel a Contractubex-ről nem olvastam túl jó véleményeket, így más lehetőségeket kerestem, és főként az igen jónak mondható krémmániás értékelések és vélemények hatására döntöttem a Dermatix Ultra mellett. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon szépen halványodtak a hegek a napi 2x-es használat mellett.

Ígéri a fokozott hegképződés megelőzését, ám annak, aki hajlamos a keloidos hegekre, nem feltétlen fog segíteni, főleg, ha keloidos területen (mellkas, váll) van a heg.
Nos, nekem a kettőből az egyik hegem mellkason van, és keloidos. Ez sajnos benne van a pakliban, annyi a rossz benne, hogy a keloidos heggel még nagyon a plasztikai sebészek sem tudnak mit kezdeni, ugyanis egy esetleges újabb kimetszés után is nagy valószínűséggel keloidos lesz a heg.
A másik, nagyobb hegem a hátamon van, és azt gyönyörűen kezelte, a heg lapos és halvány :)
(Február közepén távolították el az anyajegyeimet, és március végén kezdtem el használni a Dermatixet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

creammaniac

2019. január 22.

Több, mint 3 hónapja használom egy nagyon hosszú műtéti hegre és idáig nagyon jól teljesít. Pici kell belőle, sokáig elég, igaz, én a nagy kiszerelést vásároltam meg, mert jobban megéri, bőven van még benne.

Nem tudom, nélküle milyen lenne a heg, most szépen gyógyul, halványodik és húzódik össze. Először féltem, hogy csípni fog a krém, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Átlátszós, selymes gél, ha éjszakára kenem fel, reggel is érzem még a bőrömön. A ruhát nem fogja össze. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

vitezviki

2018. december 17.

Most kezdtem el a másodikkal használni, már elkezdett szépen összehúzódni a hegem. Az állaga rendben van, erős illata sincs, szépen beszívódik a bőrbe. Habár elég drága, és pici a tubus is amit lehet venni (6g-t szoktam venni 6000Ft-ért) de elég keveset is rákenni a hegre, és így nekem másfél hónapig is kitartott egy darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.