Egyéb

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: KeAdri, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   12 600 Ft
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Dermawell tabletta komplex összetevőinek köszönhetően több ponton is beavatkozik a bőröregedés folyamatába.

Fő komponense a kollagén, melynek lebomlásából  úgynevezett bioaktív  hidrolizált dipeptidek és tripeptidek (Glicin-Prolin-Hydroxiprolin aminosavak) keletkeznek. Ezek a molekulák a belekből közvetlenül felszívódnak, és elsősorban a bőrben halmozódnak fel. Különösen a prolin-hyroxiprolin dipeptid fokozza a kötőszöveti sejtek (dermalis fibroblastok) vándorlását, stimulálja azokat kollagén rostok, elasztikus (rugalmas) rostok, és hyaluronsav termelésére. A kollagén ezentúl csontjaink és ízületeink egészséges működésének is feltétele, a kollagén tartalmú étrendkiegészítők bizonyítottan jótékony hatásúak a degeneratív ízületi  porc és csont megbetegedésekre, csökkentik az ízületi fájdalmat, akadályozzák a csontsűrűség csökkenését.

Fő komponense még a hyaluronsav, mely egy linearis poliszacharid, a szervezetünkbe mindenütt jelen van, de az összes hyaluronsavunk 50%-a a bőrben koncentrálódik. Feladata a vízvisszatartás, hidratáció fenntartása. Az öregedés előrehaladtával, és UVB hatásra az előállító enzime csökken. A kutatások szerint a bevitt hyaluronsav fokozza a kötőszövet fő sejtjeinek (fibroblastok) szaporodását ( proliferációját), és stimulálja azokat újabb hyaluronsav és kollagén termelésére, ezáltal láthatóan csökkenek a ráncok, a bőr minősége javul, fényesebb, élettelibb lesz.

A másik fő összetevő a fenyőkéreg kivonat, egy erős természetes antioxidans (szabad gyökfogó), a fényvédő hatásán túl csökkenti a hyperpigmentációt (kóros fokozott bőrfestéktermelés), javítja a bőr barriert (védőrétegét) és az extracellularis matrix (sejtközötti állomány) homeosztázisát (egyensúlyát). Növeli a bőrben a hyaluronsav szintézisét, ezzel növeli a bőr hidratáltságát, és fokozza a rugalmasságot.

A Dermawell emelett vitaminokat tartalmaz, a C-vitamin hatásos antioxidáns, a kollagénszintézis feltétele, emellett fokozza a vasfelszívódást, részt vesz a sebgyógyulás folyamatásban, gyógyszerek metabolizmusában.

Az A-vitamin a hámsejtek növekedésében, érési folyamatában vesz részt, szerepe van a normális sebgyógyulásban , illetve a retina működésében. Az E-vitamin erős antioxidans, gátolja a lipidperoxidációt, megőrzi a sejthártya épségét. A biotin  ( H vitamin vagy B7 vitamin) számos anyagcserefolyamat emzimalkotója, az aminosav anyagcserében, sejtnövekedésben játszik szerepet, jótékony hatása van a haj-körömnövekedésre.

Pdrea

2019. március 31.

Update: másfél hónap utáni eredmény: tömörebb bőr, egészségesebb bőrkép, láthatatlan pórusok. Aminek a legjobban örülök, hogy nincsenek már karikák a szemem alatt. Pattanás továbbra sincs, bolond módon növő köröm viszont igen :). Nagyon jó cucc, marad.

Kb két hét használat után semmi rosszat nem mondhatok róla, sőt! Más szépségvitaminokkal szemben nem okoz farkasétvágyat és nem is a lenyelhetetlen gigakapszula méret. Ami ennél is fontosabb, hogy végre elfelejthetem a folyékony kollagént. Az is hasznos, de az íze pocsék, soha nem tudom megszokni. Ez a vitamin ráadásul sok-sok olyan vitamint és mást is tartalmaz, amit eddig külön-külön vettem meg. Vagyis, ha jól számolok, akkor még anyagilag is jobban járok. És nem csak a bőröm szép, de a karikáim is halványultak :). Szedem tovább szorgalmasan, majd jövök frissíteni. De ajánlom mindenkinek, akinek fontos akár már a megelőzés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

KeAdri

2019. március 1.

Lassan tíz éve kísérletezek rendszeresen az arckrémekkel, szinte mindent kiprobaltam mar az osszes arkategoriabol, de egyik sem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. Mindig is ugy gondoltam, hogy a bőrapolas belülről a legfontosabb és mióta szedem a Dermawellt (1honapja), azota ebben meg biztosabb vagyok. A rendszeresen kifenyesedo, de melyebb retegeiben vizhianyos bőrömmel nagyon nagy gondban vagyok, de miota szedem azota sokkal hidrataltabb, tomorebb a borom. Kulsoleg nekem a bioderma kifenyesedes elleni kremjei valtak be, de korabban mindig kellett hozza valami plusz hidratalo is, mert szaraznak ereztem a bőröm. Miota ezt szedem, azota nincs szukseg plusz hidratalasra szoval folytatom a szedeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.