Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Dermovate krém hatóanyaga a klobetazol-propionát, amely a szteroidok csoportjába tartozik. A szteroidok segítenek csökkenteni a bőrpírt, a bőr duzzanatát és irritációját.

A Dermovate krém csökkenti az alábbi bőrbetegségek tüneteit:
- gyakran kiújuló ekcéma,
- pszoriázis (pikkelysömör; megvastagodott, gyulladt, vörös bőrfoltok, amelyeket gyakorta ezüstös színű, pikkelyes, hámlott bőr borít),
- lichen planusz (bőrbetegség, amely viszkető, vöröses-bíborszínű, lapos felületű kiemelkedéseket okoz a csukló, az alkar és a lábszár bőrfelületén),
- diszkoid lupusz eritematózus (bőrbetegség, amely leggyakrabban az arc és a fül bőrét, valamint a fejbőrt érinti és hegesedést, továbbá fokozott napfény-érzékenységet okoz),
- olyan bőrbetegségek, amelyek nem kezelhetők megfelelően gyengébb hatékonyságú szteroidokkal.
A krém különösen alkalmas a nedves, illetve nedvedző bőrfelületek kezelésére.

Ncsk

2020. április 29.

Nekem az Elocom sajnos mar kevesnek bizonyul. Ez gyorsabban es talan kicsit hosszan tartobban segit az evek ota folyton elojovo ekceman. Sajnos a szteroid tartalma miatt folyamatos lelki ismeret furdalas mellett is ez az egyetlen ami segit. A csomagolasa mar nem ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

sziluetta

2019. december 4.

Nagyon durván jó ez a krém. Ekcémás vagyok, szerencsére már nem jön elő olyan gyakran, mint gyerekkoromban, meg hál istennek már nem az arcomon, de azért még most is kísért, újabban a kézfejem teljes felületén. Külföldről hozatjuk ezt a krémet egy ismerős ajánlására, mert ott vény nélkül kapható, gondoltam, hogy szteroidos, de sose néztem utána különösebben - ellenben óvatosan használom, mint a többi ekcémára felírt krémet, tehát baj nem lehet a használatából. Nekem hatékonyabb, mint az összes eddig használt krém, a bőrgyógyász által felírt kikevert krémnél is jobb. Egy éjszaka alatt úgy levitte az ekcémát a kézfejemről, hogy csak én tudom, hogy még ott van, és három nap alatt totál eltünteti, ez az állapot pedig utána szépen fenntartható sima testápoló/kézkrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Britte

2015. június 15.

Két nap alatt majdnem teljesen elmúlt tőle a durva ekcémám. Szerintem még pár nap és abba is hagyhatom a használatát. Már 3 hónapja szenvedek a makacs ekdémával és kentem már mindennel. A gyógyszertári kevert szteroidos nem volt elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

loju

2015. március 27.

Néhány éve jött allergiás lettem nagyon sok mindenre, ami ekcémát okoz a kezemen! Nagyon jó kis krém, tényleg használ, de szteroidos sajnos ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Marcsus

2014. november 19.

Nekem nagyon bevált. Anyukám adta, ők vették öcsém pikkelysömörjére, én meg ekcémás vagyok gyerekkoromtól kezdve, így gondoltam a sok kísérletezgetés után, hogy kipróbálom én is. Nagyon jót tett a bőrömmel, az ekcémám most tünetmentes, nem fáj, nem viszket, nem csúnya, nem dagad, a helyén sima, puha a bőröm. Ha újra előjönne, biztos, hogy ezért a krémért nyúlnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.