Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A hajas fejbőr pszoriázis és makacs ekcéma elleni helyi kezelésére való oldat. Vényköteles szer.

Összetevők: Clobetasolum Propionicum,  Karbomer,  Izopropil-Alkohol,  Sodium Hydroxide,  Tisztított Víz

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

SzAngel

2017. november 6.

Lassan 10 éve szenvedek pszoriázistól. Egy véletlen műve volt, hogy találkoztam ezzel az oldattal. Bár hozzá teszem, hogy nem orvos által. Amiket ők ajánlottam egyik sem vált be. Se krém, se sampon, se pakolás. Még gyógynövényekből kotyvasztott teát és krémet is próbáltam, de csak minimálisan használt. Már odáig fajult a dolog hogy a hasamon kívül mindenhol elterjedt. A nyarakat hosszú nadrágban és felsőben töltöttem...Az első két napban mondhatni "vedlettem" mindenütt bőrdarabkákba botlottam. Félve használtam tovább, de nem hiába. 2 hét leforgása alatt (jó pár dobozt elhasználtam) 99%-ban megszüntette a tüneteket. Számomra egy csodaszer!!! Stresszesebb időszaknak egy két helyen megjelenik,de az oldatnak köszönhetően 1-2 nap alatt el is tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

tekozloangyal

2015. május 25.

Csodaszer!!! *-* A bőrgyógyászom írta fel még korábban erős korpásodásra, és már akkor egy használat után azt vettem észre, hogy a homlokomról eltűntek a pattanások, hegek, pirosság, kisimult lett az arcom, olyan, mint talán még soha! :) (Persze a korpásodást is csodálatosan megszűntette) Azóta, ha hámlani kezd az orrom, vagy egyenetlenné válik az arcom, túl soknak látom a bőrhibát, egyszer átszaladok rajta egy vattakoronggal, egy csepp oldattal, és egy-két órán belül csodákat művel <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

annapanni

2012. szeptember 21.

Több ismerősnek ajánlottam már, miután végigkezelt a bőrgyógyászat mindenfélével és végül ez bevált. Nemcsak fejbőrön, de arcon is használom, évek óta. Amint az első jelei mutatkoznak a hámlásnak azonnal bekenem vele (vizes oldat), másnapra elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 21.