Egyéb

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: LolaDobrev, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Kókusz illatú hajkefe, ami nem tépi a hajad. Enyhe kókuszillatot hagy a hajon fésülködés után. Száraz és vizes hajra is használható.

Dessata Bright special edition Kefe Hajra
Ár: 2000 , Eladó: Sz0ll0s1
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Posta/foxpost utalás után, személyes átvétel Nyíregyházán

Jennyfer1990

2017. október 14.

Bár nem pont ez a típus van meg (az enyém illatmentes) de ugyanilyen mini. Nekem nem igazán vált be. A sörték iszonyúan élesek, szinte karcolják a fejbőrömet, csak magán a hajhosszon bírok vele végigmenni. Száraz állapotában szinte sikít tőle a hajam, úgy érzem, széttöri az egészet. Nedves hajon viszont sokkal hatékonyabb, ott nem érzem, hogy bántaná, finoman tudja szétválasztani a tincseket. Praktikus, és nagyon szép a kivitelezés, de talán kicsit nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni a lényegre. Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

LolaDobrev

2017. április 15.

Nagyon cuki méretű, bármekkora táskában elfér, és nem émelyítő az illata sem. Nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.