Egyéb

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanesszakalmar, Módosítva: 2020. június 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• Elősegíti a fehérebb fogakat, akár már az első kezelést követően látható a változás
  • Megnehezíti a fogkő kialakulását
  • Javítja a szájhigéniát
  • Felveszi a harcot a rossz lehelet ellen
  • Antibakteriális hatása meggátolja a baktériumok elszaporodását

Reku_08

2021. május 3.

A terméket egy influencer oldalán láttam. Egy ideje kacérkodtam a gondolattal, hogy a fogfehérítés egy természetesebb verziójával próbálkozzak. Kb, 1 hónapja használom, ha nem is minden nap, de hetente 3x biztosan. A fogaimon észrevehető a változás. 1-2 árnyalattal fehérebbek lettek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Pocok7

2021. február 5.

Másfél éve használjuk párommal, nagyon bevált! Folyamatos (napi 1x) használat mellett, fokozatosan ugyan de hatékonyan és látványosan fehéríti mindkettőnk fogát. Persze az orvosi fogfehérítéssel nem lehet összehasonlítani, nem olyan látványos és tartós, de mindenképpen hatékony. Orvosi fehérítés mellé kiegészítésnek is tökéletes, hogy tovább tartson a látvány. Az állaga és az íze miatt aggódtam egy kicsit, de szerencsére mindkettő pozitív csalódás. Egyetlen hátránya, hogy mindent összefog használat közben, de könnyen lejön, így ez sem nagy probléma. Minden otthoni fehérítő módszert (amit eddig próbáltam) beleértve, ez a termék volt a leghatékonyabb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

zsofi207

2020. december 10.

Okt. 21.:
Én körülbelül 2hete vásároltam ezt az újabb verziót. Alapvetően rendszeres kávéfogyasztó vagyok, emellett esténként szeretek teázni és néha napján egy finom pohár bort is szívesen elfogyasztok(viszont csak ásványvizet iszok!), tehát azért kapja a színt rendesen a fogam. Elektromos fogkefét használok Paradontax fogkrémmel és Listerine total care szájvízzel napi 2x, de én ezt kevésnek láttam. Eleinte kicsit aggódtam, mert nálam nem jött az a látványos változás, de hagytam időt, mert semmi sem hat azonnal. Szóval nekem körülbelül 2hét után mutatkozott meg az a feltűnő változás (Curaprox fogkefével), mikor már a munkatársaim is rákérdeztek mitől ilyen szép fehérek a fogaim? Külön örülök, hogy ebbe, a megújult változatba, több gyógynövény került.
Véleményem szerint, relatív kinek melyik termék hatásos, egyénileg függ a dentin színétől, illetve a fogzománc keménységétől és vastagságától. Ezeket ráadásként befolyásolja a táplálkozási szokásaink. Nálam ez a termék bevált és szívesen ajánlanám másoknak is!

Dec. 10.: Azóta is kitartóan használom. Nagyon szépen tartja a fehérséget, habár alább adtam a színes italokat. A fogorvosom is megdicsérte az ápolt fogaimat, nem is ajánl professzionális fogfehérítést. (Már aki nem éri be, csak a hollywoodi "refletorvakítású" fehérrel.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 10.

Okt. 21.:

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract