Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: edermann, Módosítva: 2019. február 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Egyéb

A Doktor Lehelet kapszula egyedülálló megoldást kínál a rossz lehelettel szemben, ugyanis ez nem rágógumi vagy fogkrém, ami csak elfedi a problémát, hanem egy belsőleg ható természetes enzim (lactotransferrin), amit már szervezetünk nem termel kellő mértékben, ezáltal a pozitív és negatív gram baktériumok elszaporodnak a szájüregünkben. Ezen enzim kizárólag belsőleg hasznosul és a véráramba bekerülve egyenesen a nyálmirigybe beépülve fejti ki a hatását. A Doktor Lehelet kapszula alkotó eleme a nyál összetételének is. A kapszula szedésével nem csak a rossz lehelet szűnik meg, hanem számos pozitív mellékhatással is jár: a lactotransferrin enzim ugyanis az egész szervezetre jótékony hatást gyakorol, mivel a baktérium egyensúlyt állítja helyre, ezáltal az immunrendszer is erősödik.

Összetétel: Minden adag 7000 µg lactotransferrin enzimet tartalmaz, valamint bambuszrostot, glicint és C-vitamint.

100% bio, paleo, gluténmentes, laktózmentes.