Dr. Feelgood

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2020. október 13.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

• ápolja az arcbőrt, a bőrt és a hajat
  • ápolja a szemkörnyéket
  • revitalizál és lassítja az arcbőr öregedési folyamatát
  • erősíti a hajszálakat
  • mélyrehatóan hidratál és táplál

vivienk

2020. április 10.

Ez az első ricinusolaj amit használok. Elég sűrű olajról van szó egyébként, érdemes valamilyen más hajolajjal együtt használni. A pakolást én általában 3 órát szoktam fent hagyni, befóliázva és törölközőbe betekerve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

KittyMitty

2019. október 1.

Nagyon szuper, nő tőle a hajam, mint a fene. Eddig gyógyszertári ricinussal kentem a hajam, attól csak ragadtam, de semmi eredménye nem volt, ettől gyakorlatilag folyton lenövésem van de nem bánom. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil