Egyéb

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• hatékonyan hidratál és finomít
  • megszépíti és kisimítja bőrhibákat
  • helyreállítja az arcbőr
  • mélyrehatóan táplálja a bőrt

KittyMitty

2019. október 28.

Nagyon szeretem használni. Még picit nedves bőrbe masszírozva isteni puha bőrt varázsol, néha hajra is kenem és akkor két napig illatozok. Az illata nagyon különleges, párom szerint bounty illat, nekem olyan az illata, mint egy tengerparti nyaralásnak. De akárhogy is nevezzük, szerintem egyre gondolunk, isteni. :)
A bőröm csak úgy issza, két perc és nyoma sincs, csak egy selymes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil