Egyéb

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   240 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmincs, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   240 db
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Kiváló minőségű magyar alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül készült. A termék 100%-ban természetes anyagokat, sörélesztőt és csicsókát tartalmazó élelmiszer. Javasolt adagolás: napi 3x4 tabletta bő folyadékkal étkezések előtt.

Klaudia1994

2019. április 8.

"Hajnövesztésre" vettem, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud. Mindent kipróbáltam már, szinte az összes szépségvitamint. Volt, amitől kipattogtam, volt, ami semmit nem csinált. A sörélesztő volt, ami még kimaradt a szórásból, most ennek is eljött az ideje. Óriási pozitívum, hogy adalékmentes, ettől várom azt is, hogy ne pattogjak ki. 2 hete szedem, naponta 2x4-et, a dobozra 3x4 van írva, viszont én ezt lecsökkentettem. Jövök majd egy update-tel ha letelik 3 hónap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.