Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   240 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fuzocske, Módosítva: 2019. augusztus 9.

Kiszerelés:   240 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A sörélesztő tabletta kiváló minőségű magyar alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül készült. A termék 100%-ban természetes anyagokat, sörélesztőt és csicsókát tartalmazó élelmiszer. Javasolt adagolás: napi 3x4 tabletta bő folyadékkal étkezések előtt.

A sörélesztőt gyakran B-vitamin, króm valamint szelénforrás gyanánt fogyasztják. A sörélesztőben található B-komplex tartalmaz B1 vitamint (thiamin), B2 vitamint (riboflavin),B3 vitamint (niacin), B5 vitamint (pantoténsav), B6 vitamint (piridoxin), B9 vitamint (folsav), ésH vagy B7 vitamint (biotin). Ezek a vitaminok segítenek a szénhidrátok, zsírok, fehérjék lebontásában. Ugyancsak jó hatással vannak az idegrendszerre, az emésztőrendszerre, valamint a bőr, a haj, a száj, és a máj egészségi állapotára. Azonban nem tartalmaz B12 vitamint, ami esszenciális, és a húsokban, és tejtermékekben található meg. A vegetáriánusok gyakran azért fogyasztják a sörélesztőt, mert tévesen úgy gondolják, hogy ezzel megfelelő mennyiségű B12-höz jutnak, azonban sajnos a sörélesztő erre nem alkalmas.

Floree

2019. november 6.

Én már szedtem ezt a fajta sörélesztőt, és nagyon jó hatással van a szervezetemre. A hajam gyorsabban nő, és a bőröm is szép amikor szedem. C-vitamminnal kombinálva pedig szuper immunerősítő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

HBrigi

2019. május 27.

14 éves lányomnak vettem, elsősorban a bőrének rendbetételére. Nagyon pattanásos lett az arca, amin a kozmetikus sem tudott különösebben segíteni. Reggelente vesz be 4 db-ot és hihetetlen az eredmény! Nem gondoltam volna, hogy ennyi is elég lehet, gyönyörűen kitisztult a bőre, a kozmetikus is el volt ájulva a javulástól. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

kisizé

2019. április 16.

2 dobozzal is beszedtem belőle, de semmi változást nem tapasztaltam sajnos, ellenben elég zavaró volt napi 12 tablettát lenyelni. Se a hajam, se a bőröm nem lett szebb tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Gina1031

2018. október 27.

A hajhullásomon nem segített, viszont: napi 12 tabletta elfogyasztása mellett már egy hónap után elmondhatom, hogy sok-sok babahajam nőtt tőle. A körmöm is erősödött, és a bőröm is szebb valamivel. :)

Update: most már két hónapja szedem. Gyorsabban nő a hajam és nagyon sok babahajam van. A hajhullás nem állt meg sajnos. A körmöm viszont kifejezetten erős lett tőle.
Napi 10 szedet szedek már "csak". Nem hiszem, hogy releváns lehet azok véleménye, akik napi 1-2 szemet szednek olykor-olykor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Lacey

2018. június 22.

Emlékszem hogy mikor egy-két éve vettem nagyon szerettem. A hajamra vettem igazából, de azon nem igazán vettem észre változást, viszont a bőröm és a körmeim nagyon hálásak voltak neki. :)
A minusz egy csillag azért jár, mert idén is megvettem egy dobozzal, viszont most nem igazán vettem észre különösebb változást tőle. Nem mondom hogy most telljesen hasztalan volt, de ha elfogy inkább másik vitamint próbálok ki.

UP.: Egyik napról a másikra undorodtam meg tőle, de nem tudnám megindokolni pontosan miért, pedig már majdnem kiürült a doboz. A maradékot kidobás helyett inkább a párom beszedi 1db./nap arányban. Semmilyen változást nem vettünk észre rajta (bár nem vitamin-hiányos), talán kicsit jobb az étvágya. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Greta0017

2018. február 23.

Három hónapja használom és imádom, nagyon gyorsan nő tőle a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Három hónapja használom és imádom, nagyon gyorsan nő tőle a hajam :)

btinus

2017. január 31.

Bár erről a fajta sörélesztő kapszuláról nincs még vélemény, ennek ellenére, kénytelen voltam az ismertebb verziók helyett ezt megvásárolni, ugyanis a helyi DM-ben csak ez volt kapható. Előre is hatalmas plussz pont neki, hogy adalék mentes és 100% természetes anyagból van. Nem bántja a hasamat akkor sem, ha éhgyomorra veszem be, bár az meglepett, hogy napi 3x4 kapszula szükséges. Amint tudok nyilatkozni a hatásáról jelentkezek majd, addig is szurkoljatok...:) Addig fenn tartom neki az 5 csillagocskát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

fuzocske

2017. január 29.

Én már második hónapja szedem! Nagyon bevált!! Gyorsan nő a hajam! mindenkinek ajánlom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.