Egyéb

Ár:   1790 Ft.   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1790 Ft.
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Aldehidmentes, alkoholos pumpás spray, alkoholálló felületek pillanatok alatti fertőtlenítéséhez, kezelőkbe, klinikákra, laborokba, természetgyógyász, akupunktőr rendelőkbe. Felületek (pl. csipeszek, köpölyök, fogók, tálcák...) gyors tisztításához, kéz és egyéb bőrfelület hatékony és gyors feltőtlenítésére.

• Széles baktériumölő hatásspektrum
  • Hatás 30 mp-en belül

Baktericid (Salmonella és Listeria ellen is), levurocid, fungicid, tuberkulocid, mycobaktericid, részben virucid (HBV, HIV, HCV, Adenovirus, FCV, Papova- és Rotavirus ellen is).