Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Letti, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Letti

2012. augusztus 16.

Amikor még kezdő voltam a témában a Mypa agyonfinomított sheavaját sikerült megvennem (akkor még örültem neki, hogy kaptam a pár éve még viszonylag ritkaságnak számító terméket egy bioboltban ráadásul jó áron). Ma már tudom, hogy milyen egy igazán jó shea. Ez véleményem szerint nagyon is az. :) A mannás társának hatásáról nem tudok ugyan nyilatkozni,mert még nem próbáltam, de árban ez verhetetlen hozzá képest. 20 grammostól egészen a kilós kiszerelési kapható. A hatásával nagyon elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)