Egyéb

Ár:   €9   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Reci81, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   €9
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Csökkenti a finom vonalakat, a ráncokat és a hegeket. A kollagén és az elasztin felhalmozódása segíti a bőrfeszességet és a bőr megvastagodást.
  • A mikro tű megakadályozza a bőr idő előtti öregedését.
  • Segít a hegek kezelésében. Javítja és akár el is halványítja a legtöbb típusú heget.
  • A mikro tű segít a hiperpigmentáció csökkentésében, mivel eltávolítja a bőr felső rétegét, elősegítve így a természetes melanociták termelődését.
  • Csökkenti a nagy pórusok megjelenését a kollagén termelődésnek köszönhetően.