Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2016. március 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Rossmann, online

Kiadás éve: 2002

Illatösszetevők: bergamot, citromlé, alma, fahéj, geránium, szegfűszeg, borostyán, szantálfa, vanília

Lapo

2016. február 29.

Nincs kimagasló elemző képességem, sem végletekig kifinomult szaglásom.. nem fogok bergamot, vetiver, szantál és írisz összetevőkről írni, hiszen egy átlag és kezdő parfümrajongó számára ismeretlen illatok és összetevők ezek. Hétköznapi nyelven próbálom megosztani tapasztalataimat és megközelíteni a parfümöket.

A mai nap folyamán vásároltam ezt a parfümöt (Rossmann kiárusítás 3000 Ft-ért - 100 ml).
Igazából az egyik legjobb Boss Bottled no.6. klónnak tartom. Ami, ha valaki szereti az említett Boss parfümöt (én nem tartozom közéjük..számomra túl édes és elcsépelt illat, de rengetegen imádják) lehet jó hír de a
Ducati név és márka alapján egy jóval "extreme"-ebb illatra számítottam, sem pedig egy végtelenül egyszerű másolatra. Szomorú hiszen.. tudnak ők jobbat is.. pl.: a sima "Fight For Me"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.