Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Bársonyos szemhéjfesték nedves és száraz használatra.

Bebek

2016. október 3.

Pont a képen látható színt rendeltem meg. 990 Ft volt, gondoltam, annyit nem veszítek, ha nem jön be.
Durva. Olcsósága ellenére tökéletes.
Én mindenféle alap nélkül használtam, szárazon. Erősen pigmentált, éppen csak beszíneztem vele a szemhéjamat és szép, erős lila színe lett.
Elég zsíros a szemhéjam is, de ezzel 6-7 órát bírta és csak icipicit csíkosodott be a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Durva. Olcsósága ellenére tökéletes.