Egyéb

Ár:   500 Ft és 1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   20 db és 50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sweetprincess93, Módosítva: 2020. február 12.

Ár:   500 Ft és 1000 Ft
Kiszerelés:   20 db és 50 db
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Szépítő eszközök

A gyantalehúzócsík szőrtelenítésre alkalmas, amit a gyanta felvitele után kell rásímítani a bőrre és egy határozott mozulattal lerántani a szőr növekedési irányával ellentétesen.

sweetprincess93

2020. február 7.

Közel 10 éve gyantázom (főleg) a kezem itthon. Sokkal egyszerűbb ,mint kozmetikushoz eljárni adott időpontokba, és nem utolsó sorban olcsóbb is. Van rendes gyantamelegítőm , amihez a patront és a lehúzó csíkot is fodrászkellékesnél szoktam vásárolni. Legutóbb amikor már fogyóba volt a csíkom épp nem esett útba a fodrászkellékes ezért a Dm-ben vásároltam ilyen lehúzót. A valaha használt legrosszabb termék. Borzalmas. Ha valaki elgondolkodott hogy vegyen e ilyet, annak üzenem, hogy egyszerűbb ha szemöldökcsipesszel elkezdi kihúzkodni a szőrt onnan ahol gyantázni akart volna. Kemény, egyáltalán nem illeszkedik a testre és gyanta sem ragad rá. Totál pénzkidobás. :( Most a kezem a friss gyanta után is olyan mintha két hete növeszteném a szőrt..Ha lehetne még egy csillagot se adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.