Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyantázócsík nélkül használható poharas gyanta. Titándioxid tartalmának köszönhetően érzékeny bőrre is ajánlott.

superultra

2019. szeptember 23.

Ha nem fogyna gyorsan és szilárdulna ilyen hamar, (bár ez pozitívum is) menne az 5 csillag. Alig fájt, hónaljra tökéletes. Nekem kicsit macerás, de lehet újraveszem valamikor, mert amúgy tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

judiTT

2019. június 9.

IMÁDOM! intim területre és hónaljra használom és nemhogy nagyon szépen teszi a dolgát (brutál simaság az erdedmény) de fél év alatt mióta használom nagyon megritkult a szőröm. Tudni kell használni - üzenem a lehúzóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Bonnieoo7

2019. április 29.

Nos ez 1 jó kis találmány! Kicsit azonban gyorsan fogy, mert 1 fazonigazítás a felét kivégezte. Pedig nem is a teljes bikinivonalnak estem neki vele. Azonban nem volt annyira fájdalmas, de legközelebb megrövidítem a szálakat. Így kicsit kellemetlen volt, mivel ez a terület egyébként is extra érzékeny. Legközelebb hónalj és orrnál fogom kipróbálni. Patikában vásárolt fa spatulával viszem fel, viszont sokat vesz fel és nagyon gyorsan szilárdul. Tehát tempósan kell vele dolgozni. Volt ahol nem akart megszáradni, s alig tudtam leszedni. Összeségeben viszont alapos és nem fáj annyira mint az egyéb szőrtelenítő módok. Menstruáció után 1 héttel ideális gyantázni, mert akkor szinte meg sem lehet érezni. Újra fogom venni, de mintha lenne 1 másik testvérkéje. Őt fogom kipróbálni, mert a titánosat sohasem kedveltem annyira. 🤪
Kínai üzletben vettem 500 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Kínai üzletben vettem 500 Ft-ért.

Kittens

2019. április 18.

Nekem ugyan ez a márka ,csak a fém kis poharas változat van meg(Dm), 80%ban hatasos elégedett vagyok vele én vízben melegitem fel és spatula is járt hozza(olvastam hogy talán a kepen lathatohoz nem, de enyémnek a tetején is látszott hogy van benne) azzal könnyen fel viszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

viragocska66

2019. március 30.

Lábra nekem annyira nem jött be, vastagon tudtam csak kenni, ha melegebb volt akkor meg borzasztóan égetett. Viszont szemöldökre tökéletes, hamar szilárdul és kevesebb szenvedéssel jár, mint a csipesszel szálanként tépkedés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

panpan

2019. március 26.

Nekem semmi problémám nem volt vele. Praktikus, 2-3 perc a mikróban és már használható is. Elsősorban a szemöldökömet gyantázom vele, illetve egyébb apróbb felületeket, és maximálisan elégedett vagyok. Gyors, kényelmes megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Tinamina

2018. december 15.

Második vagy harmadik tégellyel használom már. Én csak hónalj gyantázására használtam eddig(egyszer szedtem vele bikini vonalat, na azt otthon egyedül soha többet. A fájdalom az életemben új definiciót nyert).
Szerintem hónalj gyantázására nagyon jó, nekem a mikrómban se szikrázott soha.
Fontos hogy elég meleg legyen a gyanta, és száraz a bőr. Én pálcikával kenem fel, így az ujjaim is tiszták maradnak (a körmökről tényleg nehezen jön le). Aztán valami hideget rá nyomok hogy megdermedjen teljesen, és utána csak lehúzom. Pár pici szál ami marad azt már csipesszel ki lehet szedni. Cserébe pedig sima bőrt kapok.🥰
Persze kell egy kis rutin, az elején én is szenvedtem vele. De ha megvan minden (meleg gyanta, száraz bőr stb ) akkor szépen működik.
Más területekre, pl lábra nem tudom mennyire hatékony .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Szerintem hónalj gyantázására nagyon jó, nekem a mikrómban se szikrázott soha.
Más területekre, pl lábra nem tudom mennyire hatékony .

arnika

2018. december 10.

Nem vagyok túl tapasztalt gyantázó, de egy pohár csak az egyik lábamra volt elég. A második pohár megolvadt a mikróban és a gyantázásra szánt időt a mikrosütő kapargatásával töltöttem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

vargamoncsy

2018. december 3.

Valaki segítsen nekem!
Nagyon nagyon imádom ezt a terméket évek óta újra veszem mert egyszerű vele gyantázni és imádom hogy mikroban lehet melegiteni ezért adok neki 4 csillagot!
NA DE a probléma hogy van még egy pici az alján a pohárnak és el szerettem volna ma használni (eddig mindig felolvadt még akkor is ha ennyi volt benne) és az történt hogy szikrazik tőle a mikrom ami eddig tényleg soha nem fordult elő! Mi történhetett??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Valaki segítsen nekem!

Raikiky

2018. november 29.

Félve tettem be a mikróba, és úgy néz ki nem hiába. Fél perc után ki is kelett kapnom belőle mert villogott és csúnya hagokat adott ki, mondadom sem kell, hogy megijjedtem. Csúnya húzás a gyártó részéről, hogy semmi figyelmeztetés nélkül ajánlja ezt a melegítést, mikor sokan jelezték, hogy nem működik. Gondolom nem lett alaposan letesztelve polcrakerülés előtt és ez számomra nagy minusz.
Melegvizes olvasztást próbálok majd, ha azzal működik, újrapontozok de egyenlőre így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.