Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyantázócsík nélkül használható poharas gyanta. Titándioxid tartalmának köszönhetően érzékeny bőrre is ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Nem rossz, de nem szed ki minden szőrszálat. Kicsit pókhálósodik, de nem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

nagyerika28

2021. július 19.

Próbaként vettem, hogy megéri-e beruházni a melegítőgépre és gyöngyökre. És igen! Egyből intim területen teszteltem és nagyon elégedett vagyok. Mindent kiszed, nem ragad a bőrre és nem haltam bele a fájdalomba 😅 Mikróba szépen melegedett, nem ragadt semmire. Kicsit pókhálósodott, de megbocsájtom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

kovacsrekaa

2021. július 6.

Eleg regota keresem a tokeletes szortelenitesi megoldast. Ir + pcos beteg vagyok, a pajesz vonalam illetve az allam es a tokam elegge szorosodik. Ezt edig szemoldok csipesszel illetve hideggyantaval orvosoltam. Gondoltam teszek egy probat ezzel a termekkel, meg a kozmetikus ajanlotta hogy szep eredmenyeket lehet elerni a waxxal. A pajesz illetve a toka plusz all reszemet ketszer kentem be vele, nem sok mindent szedett ki. Veszesen fogy, pedig fa spatulaval viszem fel a teruletre illetve pokhalosodik ami eleg zavaro. A pajesz reszen egy kis szemoldok csipeszes igazitasra szukseg volt. Szerintem egy hideggyantaval jobb eredmenyt lehet elerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

miichan987

2021. július 5.

Szuperül kiszedte a 4mm-es szőröket, egy terebélyesebb bikinivonalra kb a felét használtam el (de ez a tapasztalatlanságom is lehet, először használtam ilyen gyantát és valahol túl vastagon kentem). Ami a legfontosabb: nem fájt! Pedig próbáltam már ezer másik gyantát, ráadásul menzesz előtt voltam pár nappal de egyáltalán nem tépte a bőrömet mint sok más társa. Nagyon könnyen eltávolítható a bőrről vagy bármi másról amire ráragad, nem kell külön olaj hozzá.
Az egyetlen negatívum hogy pókhálósodik, de nem annyira zavaró hogy ne lehessen vele dolgozni.
Összeségében elégedett vagyok vele, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

Összeségében elégedett vagyok vele, szerintem újraveszem.

Fancsusz97

2021. április 14.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, s a mikróba is úgy tettem be, hogy kerámiatálba víz és abba a poharas gyanta. Kellett neki pár perc mire felmelegedett, s viszonylag gyorsan is kellett vele dolgozni, mert könnyen szilárdult. Ezt leszámítva viszont nagyon jó, ha kellő hosszúságú a szőr, majdnem maradéktalanul kiszedi az összeset. Nem okozott bőrirritációt, spatulával könnyű kenni. Használtam mindenhova is, nyilván a bikinivonalnál neccesebb, de abszolút elviselhető a fájdalom. A gyors szilárduláson túl 1 hibája van még, hogy ez a mennyiség kevés. Egy lábszőrtelenítéshez jó másfél tégelynyi kell, de mondjuk így is olcsóbb mint pl. a Veet vagy a kozmetikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

szantojudit12

2021. április 7.

Nem jó, de nem is tragikus. De inkább tragikus, mint jó. Nem szedte le úgy a szőrt ahogy kell és a melegítéssel is gondok voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

MEra

2021. április 6.

Félve vettem meg a mikrós vélemények alapján,de milyen jól tettem hogy kipróbáltam! Imádom! Újfajta mikrónk van ,2 éves, grillez meg minden, nagyon féltem tőle ezért kis lépésben próbálkoztam. Ami rávan írva 600watt 3perc,még 5percnél sem csinált semmit, kőkemény volt, viszont 1000Watton 2perc után a közepe felolvadt szépen forróra,folyósra és összekeverve tökéletes hőfoka lett.Évek óta gyantázok,imádom a levendulás görgős ,hagyományos papíros e-wax gyantáját, ehez meg nemkell papír, nincs több ragacsolás hát egyszerűen elképesztő! Először bokán,majd combon ,végül bikini vonalon próbáltam,sajnos nagyon erős a szőr gyerekkorom óta , tökéletesen kiszedte elsőre és egy pillanatnyi fájdalom, amíg felkell rántani,de ha jól kifeszítitek a bőrt mégkevésbé fáj..Utána enyhén pirosodtam ki,de a legjobb gyantázó módszer amit valaha próbáltam,és az első papír nélküli gyantám ami még jó is,nagyon boldog vagyok !!:))))) Ráadásul visszamehetek újra a gyantázott felületre,mert a bőrömmel semmitsem csinál csak a szőrrel! Aki nembírja a fájdalmat ne várjon csodát ettől se, de higyjétek el több alkalom után hozzá lehet szokni! Jobb mint az epilátor(ami lassú és fájdalmas) ,vagy a sima gyanta,amivel éves rutin után is ragadok mindenhol:D Szuper ez a poharas,biztosan rendelek melegítőt és gyöngyöt :))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

neverhood

2021. április 1.

Nem sokat vártam tőle, de pozitívan csalódtam.
Az itteni vélemények alapján már kb sejtettem, mire készüljek (mikrógyilkolás, össze-vissza csöpögés, stb), így egy kis hőálló tálba állítottam a bögrét, alá vizet tettem és 550W-on elkezdtem percenként melegíteni. Sosem volt forró, de kezdetben valóban kell neki több idő, hogy egyáltalán folyékony legyen - főleg a közepe. Én is a vajazókés technikát alkalmaztam spatula híján, és azt kell mondanom, tökéletesen bevált.
Nem csodaszer, de szerintem a havonta kozmetikushoz járkálós intimgyantázást kiváltja kéthavira, közte teljesen jól működik ez is. Tény, hogy hosszú szőrszálaknak kell nekiesni, a kicsikkel és vékonyakkal nem sok mindent tud kezdeni. Valamint a megfelelő gyanta-olvadtságra is ügyelni kell, mert hiába nyúlik még minden felé, úgy vettem észre, hogy a hatékonysága csökken a kihűléssel.
Az adagra először azt hittem, milyen sok lesz, aztán csakhamar elfogyott - máskor erre majd figyelek, néha szerintem túl sokat vittem fel belőle.
Arra, hogy a karanténban ne váljak Csubakkává, ár-érték arányban kitűnő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Nem sokat vártam tőle, de pozitívan csalódtam.
Arra, hogy a karanténban ne váljak Csubakkává, ár-érték arányban kitűnő.

Beautypink

2021. március 17.

Vegyes érzéseim vannak. Melegiteni valami nagyon nehéz és tönkre tett egy mikrot is szóval inkább vízbe melegitettem. Számomra könnyű volt használni meglepően hatékony a legkisebb szőrszálakat is kiszedte gyönyörűen. Elégedett vagyok vele teljesen csak hát a doboza nem valami praktikus, mert egy idő után nálam a doboz is olvadt már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Squill

2021. január 18.

Már hosszú évek óta használom. Kicsit nehéz volt megszokni a technikáját az első körökben de sikerült ráérezni😁 Főleg az elején meg voltam vele elégedve aztán a 4-5. doboz megvásárlásánál észrevettem, hogy kicsit változtathattak rajta, mivel pár melegítés után nem volt hajlandó újra megpuhulni, úgyhogy kukában landolt.
A mostani doboznál viszont örültem, mert végrevégre olyan mint régen.. vagyis örültem volna, ha nem tette volna tönkre a mikrómat ugyanúgy mint amit előttem írtak. 😔(persze régi a mikró, de az eddigi dobozokkal semmi baja nem volt)
Viszont megfelelő alátámasztással gyöngyöző vízben melegítem, kicsit hosszadalmasabb és csak remélni tudom, hogy a tűzhely nem esik áldozatául.😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.