Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyantázócsík nélkül használható poharas gyanta. Titándioxid tartalmának köszönhetően érzékeny bőrre is ajánlott.

Szilvia1144

2020. augusztus 5.

Nekem a gyanta viszonylag jól kiszedte a szőrszálakat, viszont ahhoz h még jól kenhető legyen rettenetesen forrón kell a bőrre felvinni, ami szinte a csontomig égett, nagyon fájt. Vigyázni kell azzal, hogy a mikróból kb. 2-3 perc után vegyük ki még akkor is, ha a széle kemény, inkább így kevergessük, egy idő után úgyis felolvad, ugyanis nekem leolvadt a pohár alja és kifutott a gyanta a mikróba. Gyötrelmes volt letakarítani, azóta inkább percenként kiveszem és megkeverem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

jggrnt1337

2020. július 15.

Ez a valami egy pénzkidobás volt számomra, nem tudom milyen "alappal" dolgoztak azok, akiknek bevált, de világos bőrön fekete erős szőrszálakra ez a cucc halottnak a csók. 2 csészével vettem, és alig volt elég a bal lábamra térdtől lefelé, a fele bundát otthagyta, és iszonyatosan macerás mókolni vele, kvázi megköt a spatulán és nagyon nehéz elkenni, de még éget a bőrön. Az tény, hogy nem okoz fájdalmat, de nem is nagyon csinált semmit nálam. Senkinek sem ajánlom, aki a fenti paraméterekkel rendelkezik. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

lexyusz

2020. május 31.

Itteni nagyon jó ajánlások miatt vettem meg, intim részeken szerettem volna kipróbálni. Vettem előző hónapban cukorpasztát, azt már kipróbáltam és azzal akartam összehasonlítani a hatását. Na hát ez nekem nem sikerült... Megvettem, szépen betettem a mikróba úgy ahogy írták 600 watt 2-3 percre. Hát kicsit langyos volt az oldala. Mondom oké, akkor még melegítsük kicsit, rátettem még 1 percre. Meg utána még 1 alkalommal, de a teteje kemény volt mint a kő, az oldala kezdett csak melegedni, pedig aztán tavaly lett véve a mikró, nem és értettem a dolgot. Na aztán ott jött a feketeleves, hogy alig hogy megpróbáltam kivenni kiderült, hogy kiolvadt az alja a gyanta meg szép lassan beterítette az üveglapot amin volt...De a teteje még itt is teljesen kemény volt szóval nem is értem a dolgot. Lehet hogy csak én fogtam ki hibás terméket, de az fix hogy soha többet a kezembe nem veszem hogy próbálkozzak vele, így is kemény munka van leszedni a kifolyt gyantát. Lehet hogy ezen kívül egy nagyon jó termékről van szó, de így már teljesen elvette a kedvemet hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Panu

2020. május 22.

Csak ezt használom az arcomon, nagyon szuper termék, könnyen kiszedi az aprócska szőröket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

pillacskak

2020. május 9.

mindent kiszed, mindenkinek ajánlom! TÖKÉLETES

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

mindent kiszed, mindenkinek ajánlom! TÖKÉLETES

Edina000

2020. április 8.

Ma használtam először és nagyon jó, ajánlom mindenkinek, sokkal jobb mint a lehúzható sima gyantacsíkok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

TamTam

2020. február 6.

Nekem nagyon bejövős. Párszor megpróbálkoztam különböző hideg, meleg gyantákkal, nem barátkoztam össze velük, maximum az arcomon használtam hideg gyanta csíkot. Láttam a neten különböző wax-gyantás cuccokat és meglakat a Rossmannban a szemem ezen a kis tégelyen. Hazavittem és hát nagyon nagyon jól működik. Bár az otthon matuzsálemi mikróval nekem nem elég 3-4 perc, meg rakok alá egy tál vizet, mert egyszer lecseszte a mikrót (ez máskor is előfordult már de a folyadékhiánynak tudom be). Elsőre kicsit nehéz vele bánni meg pókháló szerűen nyúlik néha, de egyszerű feltakarítani. A bajuszvonal és szemöldök környéki gyantázás mellet kipróbáltam lábon, hónaljon is. Valami csodás amit csinált. De még továbbmentem a bikinivonal igazításnál is amit szintén borotváltam eddig ott is jól működött, csak a nagyon érzékeny részekre nem tudtam rámenni (ott marad a borotva vagy kozmetikushoz megyek). Szóval az erős borotvált durva szőröm eléggé jól kiszedte. És némely helyen egyáltalán nem fáj, arcon szinte meg sem éreztem. !!!!És egyébként akármennyire kicsi kiszerelésnek tűnik és úgy csináltam hogy felvágtam miután elhasználtam és úgy melegítettem újra, és ugyanolyan jól működött(bár kicsit bizarr volt a végén a sok szőr :D)!!!!!! Természetesen az arcomon kezdtem és úgy haladtam lefelé, amikor végeztem csak akkor dobtam ki és fertőtlenítettem a kezelt felületeket. Szóval ha egy fél vagy egész napot rászánsz meg úgy jön össze az egész testedet le tudod vele kezelni. A kicsik hátrányok ellenére is öt csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

pandarouge

2020. január 7.

Nem hagy ragacsos réteget maga után, a többi gyantához képest fájdalommentes és hatásos. Érzékeny bőröm van, de semmilyen irritációt nem tapasztaltam a használata után.
Egy csillagot vonok le azért, mert nagyon hamar elfogy, ha lábra is használom, plusz eleinte szenvedés a használata (de megéri szenvedni vele, egy idő után bele lehet jönni).
Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Biztosan újra fogom venni!

superultra

2019. szeptember 23.

Ha nem fogyna gyorsan és szilárdulna ilyen hamar, (bár ez pozitívum is) menne az 5 csillag. Alig fájt, hónaljra tökéletes. Nekem kicsit macerás, de lehet újraveszem valamikor, mert amúgy tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

judiTT

2019. június 9.

IMÁDOM! intim területre és hónaljra használom és nemhogy nagyon szépen teszi a dolgát (brutál simaság az erdedmény) de fél év alatt mióta használom nagyon megritkult a szőröm. Tudni kell használni - üzenem a lehúzóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.