Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Kik, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. július 27.

Lelőhely:   Kik, külföld

KuliKali

2016. július 28.

Egy barátomtól kaptam karácsonyra egy csomagban miniben, a kollekció testápolójával,amit úú de szerettem. A parfüm se rossz,az illatát szeretem,már csak kicsi van belőle. Elég tartós,bár egy idő után mostanra émelyítő,de majd ősszel visszatérek hozzá. Semmi extra amúgy,mindig nálam van mert kicsi,mindenhol elfér,néha fertőtlenítek is vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.