Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mSzandika, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Arctisztító készülék 5 cserélhető tartozékkal. 3 arctisztító fej, 1 masszírozó és egy szivacsos fejjel.

mSzandika

2020. április 19.

Nagyon puhává teszi az arcot, egy aldis hyaluronos arctisztítóval használom szigorúan egy hetente. A többi tartozékát még nem használtam, de nagyon kiváncsi vagyok rájuk :). Praktikusan tárolható, esztétikus és az eleme nem merül le gyorsan. Egyetlen problémám, hogy néha hámlanak az arcom száraz részei úgy 2-3 napig tőle, de nem biztos hogy ettől, lehet az arctisztítót nem szereti az arcom, kifogom próbálni mással. Ezért nem vonok le pontot egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.