Egyéb

Ár:   2360 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: norika18, az összetevőket feltöltötte: zafira, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ebrimycin gél egyik hatóanyaga a primicin, amely az antibiotikumok, másik hatóanyaga a lidokain, amely a helyi érzéstelenítők csoportjába tartozik.
A gyógyszerkészítmény a fenti összetevők hatásai miatt a következő esetekben alkalmazható: friss, felszínes sérülések, égések, roncsolások baktériumok által okozott elfertőződésének megelőzésére és a fertőzött sérülések kezelésére. Ezek a fertőzött sérülések lehetnek: roncsolások, műtéti sebek, fekélyek (pl. lábszárfekély, felfekvés), nyílt gennyedések (pl. üszkösödés, sipoly, tályog).
Az Ebrimycin gél alkalmas még a felszínes és mély gennyedések, mint pl. szőrtüszőgyulladás, akne, ótvar (impetigo), kifekélyesedő gennyes bőrgyulladás, kelés (furunkulus), gennyes körömágy gyulladás külsőleges kezelésére.

Orvosi rendelvény nélkül is kiadható gyógyszer (VN)

A készítmény hatóanyaga: 2 mg primicin (primicin-szulfát formájában), 20 mg lidokain 1 g gélben.
Egyéb összetevők: levomentol, karbomer 980, trolamin, poliszorbát 20, diizopropil-adipát 96%-os etanol, tisztított víz.

Októberi Lány

2019. november 10.

ÚJRA LEHET KAPNI!!! ❤️
Azt hittem hogy már réges-régen írtam erről a valóban csodaszerről... Hát most gyorsan pótlom a hiányt.
Mindenféle fajta és méretű pattanással boldogul, lényegesen lerövidíti a gyógyulás idejét, sőt, idejében “elkapva” vissza is szorítja őket, be sem gyulladnak. Csak helyileg alkalmazom (értsd: nem teljes arcon, márcsak az alkohol tartalma miatt sem), naponta (este) egyszer, lefekvés előtt, mikor már a szérum és a krém is beszívódott. Kell neki néhány perc amíg megszárad, de nem kell amúgy sok belőle, lehet vele “spórolni”.
Sokáig (évekig) nem lehetett kapni, aztán megint aztán megint nem. De most legnagyobb meglepetésemre ismét gyártják, igaz, most még sokkal drágábban mint annak előtte. Viszont annyira neki voltam keseredve, hogy végre volt egy szuperhatékony ”fegyverem”, erre vagy 2-3 évre eltűnt a patikákból...és “visszakaptam” végre, így simán megvettem ennyiért is (4400 forintot fizettem érte).

Röviden: érdemes kipróbálni, hosszabban: olyan de olyan boldog vagyok vele, és hülye lennék nem ajánlani mindenkinek, aki pattanásokkal küzd..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

ÚJRA LEHET KAPNI!!! ❤️

melanye

2019. október 23.

Úristen, ez a krém egy valódi csodaszer! Terhesség utàn felborult a hormonhàztartàsom,aminek következtében tele lett az arcom pattanàssal. Emlékeztem hogy annakidején ez a krém nekem nagyon bevàlt hasonló vészhelyzet illetve körömbenövés esetén is, de csalódottan olvastam hogy màr nem gyàrtjàk...Gondoltam azért teszek egy próbàt, hàtha mégis be tudom szerezni, és boldogan jelentem: újra elérhető, 2019.àprilisi gyàrtàsi idővel sikerült vennem, szóval akik erre vártak, azoknak hajrá megrohamozni a gyógyszertárakat, ez az életmentő krém újra elérhető! Csak a pattanásokra kentem fel és pár nap alatt rendbe tette az arcomat, nagyon boldog vagyok hogy újra lehet kapni, ez tényleg a legjobb pattanás elleni készítmény ami létezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

marlu

2017. december 29.

Nagyon sajnálom, ha tényleg beszüntetik a gyártását. :(
Nekem szinte csak ez a készítmény segített a pattanásszerű kiütéseimen. A gyulladt búbokat először leapasztotta, majd utána szépen gyógyultak. Nem szárította ki a bőrömet. Inkább este használtam, de ha nagyon vészes volt a helyzet, akkor nappal is alkalmaztam. Nem a legjobb rásminkelni, de normálisan néztem ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon sajnálom, ha tényleg beszüntetik a gyártását. :(

AnnaMariaPallos

2017. január 7.

Nagyon sokat segitett, az orromon levo gyulladt kepzodmenyeket is elmulasztotta. Biztosan ujra veszem, boven megerte az arat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

pampamacska

2016. május 26.

életemben először volt egy olyan mélyen lévő gyulladt pattanásom, amire az eddig bevált krémjeim nem használtak és magától meg nem akart eltűnni. patikus ezt ajánlotta, az itt olvasott vélemények alapján közvetlen zuhanyzás után használtam. mikor felkentem enyhén csípett, de szerintem egészen tolerálható volt. egyik alkalommal véletlenül túl sokat kennem, akkor a lidokain miatt zsibbadt a bőröm. olyan 3-4 használat után a pattanásom eltűnt. mivel nagyon szárította a bőröm, utána egy táplálóbb krémet kentem fel és így már nem is volt baj. szerintem ettől, de lettek új pattanásaim, amit nem feltétlenül látok problémának, mert úgy érzem most tisztább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Vica75

2016. április 1.

Semmi nem használ olyan gyorsan, mint ez a gél. Pár nap alatt szárította le a szétkapart pattanásokat. Az állandó hámlasztás miatt elég sérülékeny a bőröm, viszonylag csekély izgatástól csúnya seb lesz egy apró semmiségből. Ennek gyógyítására nagyszerű ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.

Boxacic

2015. december 2.

A volt lakótársnőm kapta ezt a gélt orvostól, amikor borortválkozás közben csúnya szőrtüszők jelentek meg a kényesebb területein. Két nap múlva semmi baja nem volt a lánynak, sem a tüszőinek, így én is beszereztem.
Bátran mondhatom, hogy bár pattanásokra nem használtam soha, de a szőrtüszők ellen remekül felveszi a harcot, viszont az intim régiónál nagyon fontos, hogy nem érheti a hüvelyflórát a krém, mert egyrészt szétmarja, másrészt roncsolhatja is az ottani szöveteket. Nagyon erős gyógyszer.
A tüszőkből kiindulva kockáztattam és a szememen 15 éve jelen lévő ( de nem feltűnő ) árpát kezdtem el óvatosan bekenni vele vékonyan, egy hete kentem fel utána, alig látszódnak az árpák, még a végén megspórolom a krémmel a kozmetikust és a bőrgyógyászati műtétet egy igen kényes területen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Kittikatka

2015. november 18.

Nekem bőrgyógyász írta fel pattanásokra. Nem érzem a hatást, 6 napja kenem ajánlás szerint. Konzerválta a meglévő pattanásokat, és ugyanúgy lettek újak. Eddig még rosszabb, mint volt. Szerintem ezt a kis 10grammot elhasználom. Ha elfogyott, írok még, hogy végül segített-e.
Update: fogyóban van, mert szinte az egész arcom pattanásos. Mellette a manna ében szappan segített, de ez semmit. Kár, hogy nullát nem tudok adni. Valamire jó ez a krém, csak nem pattanásokra. 2500 Ft volt ez a 10grammos vacak... ha ezt tudtam volna... Meg se veszem. Na mindegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

spotted0502

2015. június 1.

Nekem nem vált be, semmit nem csinált a pattikkal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Nekem nem vált be, semmit nem csinált a pattikkal

l3xx

2014. augusztus 22.

A pattanásaimat nem mulasztotta el, de legalább olyan állapotúvá varázsolta őket, hogy kinyomásra alkalmasak legyenek. Pozitív tapasztalat, hogy nem szárítja a bőrömet, nem is zsírosítja. Nem mondanám csodaszernek, de bátran ajánlom. Sajnos más krémek nem nagyon váltak be ezen kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.