Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Kevésbé koptatja a fogakat, semlegesíti a szájban a savakat. Tisztítja a fogakat és frissíti a lehelletet, fluormentes. Megnedvesített fogkefén használjuk a  szokott módon fogat mosva. 12 éves kor alatt nem ajánlott.

Kiszerelés: 56 g

szepjulia

2014. május 3.

Ez az első fogpor, amit használok. Eleinte furcsa volt az állaga és hogy kevésbe habzott mint a hagyományos fogkrém. Ki kellett tapasztalnom, hogy mennyi a megfelelő mennyiség belőle, de így, hogy már régebb óta használom, nagyon megszerettem. Fogmosás után teljesen tisztának érzem a fogaim, olyan érzés mintha tisztára lenne polírozva:D Sima fogkrémmel ilyen hatás szerintem nem érhető el. Elsődlegesen fehérítés miatt vettem meg, nem tapasztalok drámai változást, de a polírozó effektus miatt tisztábbnak, halványabbnak mondható a fog utána. Összességében jó termék, viszont elég drága, én 9 dolcsiért jutottam hozzá (kb 2000 Ft) viszony ez a mennyiség sokáig elég, hisz nem is szabad egymás után huzamosabb ideig használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Cocoyl Taurate
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.