Ecodenta Extra Dinnyés Fogzománc Erősítő Fogkrém Ásványi Kalciumsóval és Fluoriddal

Ecodenta

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: orsolyap, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Frissítő dinnyeillatú fogkrém, fogzománc erősítő hatással az erős fogakért

A fogkrém ereje a természetes ásványi kalciumsókból fakad, amelyek elősegítik a fogak kalciumraktárainak feltöltését. Tesztekkel bizonyított, hogy a kalcium és foszfát összetevők segítik megvédeni a fogakat a mindennapi káros hatásoktól, a savtól és lepedék kialakulásától. A fogmosás során a fogkrém az ásványi anyagokat közvetlenül a zománchoz szállítva segíti a mikrorepedések meggátolását a fogakon. A természetes ásványokat tartalmazó fluoridos fogkrém segít visszaállítani a fogak természetes állapotát.

Fogorvosok által tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia